Žlutý apartmán, ze kterého hosté nechtějí odjíždět domů

Návrh a realizace interiéru bytu pro krátkodobé pronájmy

PŘÍBĚH KLIENTA

  • Majitelka tohoto pražského bytu 2+kk Markéta nás oslovila s přáním kompletně zrekonstruovat interiér tak, aby ho mohla pronajímat turistům ke krátkodobým pobytům. Jelikož je byt u I. P. Pavlova, což je mimo hlavní turistickou zónu, bylo jasné, že se byt ve vysoké konkurenci musí odlišit designem, který zaujme na fotkách na první pohled.  

ROZSAH A SPECIFIKA PROJEKTU

  • Na rekonstrukci celého bytu jsme měli jen omezený rozpočet - za pouhých 500 tisíc korun jsme měli opravit koupelnu, kokmpletně vyřešit novou kuchyň, provést stavební úpravy i vybavit celý byt.
  • Protože byt není příliš prostorný, museli jsme dbát na to, abychom ho příliš nezahltili a zůstal hezky prosvětlený. Vsadili jsme proto na bílou barvu s akcentem černé a vtipné žluté, které upoutají pozornost potenciálních návštěvníků. 

ZAJÍMAVOSTI

  • Základem celého konceptu je nábytek na míru z OSB desek, které jsou levnější než běžně používané materiály a přesto odolné. Aby prostor nevypadal lacině, doplnila ho designérka vtipnými detaily, ale třeba i designovým nábytkem z bazaru, který jsme renovovali - např. ikonické židle Thonet.

  • Kuchyňská linka je vtipně natřena tabulovou barvou, hosté si tak na ni mohou psát vzkazy. V ložnici je úložný prostor částečně řešený kolíkovou stěnou, na kterou lze zavěsit například oblečení. 

  • Výsledkem je byt, který turistům nabízí opravdový zážitek a stal se hitem Airbnb - je stále obsazený a majitelce vydělává daleko víc, než kdyby měla interiér vybavený standardně. 

PODÍVEJTE SE NA BYT PŘED REKONSTRUKCÍ A PO

Realizace rekonstrukce bytu dopadla nad očekávání. Design je neotřelý a přitom velmi praktický. Po celou dobu jsem cítila péči a zájem všech zúčastněných. Servis byl komplexní a cena velmi přijatelná. Nemohu jinak než doporučit!

Markéta, majitelka bytu

 

Navrhneme interiér i pro vás

Chcete i vy zvýšit zájem o ubytování ve vašem bytě přes Airbnb? Navrhneme a zrealizujeme váš interiér tak, že hosté nebudou chtít odjíždět!  Zjistěte více o tom, jak tvoříme interiéry pro krátkodobé pronájmy, nebo můžete rovnou...

>>> VYTVOŘIT POPTÁVKU