Uděláme váš domov hezkey

Pusťme se do nového interiéru společně

Rekonstruujete byt nebo dům? Nevíte jak váš interiér funkčně a hezky vybavit? Tak to jste tady správně. Zajdeme se k vám podívat, uděláme návrh, projektovou dokumentaci a zajistíme realizaci.

Máme za sebou více než 50 realizovaných návrhů domácností.

Poptat návrh

konzultace vylepšení domovaa realizačního rozpočtu zdarma

konzultace s vybraným designéremk návrhu vašeho domova zdarma

po dobu současného stavu možnost komunikaces designérem bezpečně online a po telefonu

20+ zkušených designérů na výběr

Naši bytoví architekti jsou ověření a zkušení profesionálové. Podle vaší poptávky vám pro návrh interiéru vybereme až tři designéry. Máme více než 20 zkušených a komunikativních profíků po celém Česku. Finální volba toho pravého je samozřejmě na vás.

První konzultace zdarma

Ještě dřív, než vytáhnete peněženku, si vaše požadavky projdete s vybraným designérem, abyste se ujistili, že jste na stejné vlně. Stanou se z vás parťáci na misi za hezčím domovem.

Vždy víte, na čem jste

Každou fázi návrhu osobně schvalujete a vidíte ve svém online účtu. S designérem si také můžete zavolat či se potkat, aby výsledek splnil veškerá očekávání.

Ručíme za vaší spokojenost

K ruce budete mít projekťáka, který pohlídá dodržení rozpočtu i termínů a že jste s návrhy spokojeni. Děláme vše proto, aby vás vybavování domova bavilo.

Žádná nečekaná překvapení

Cena za návrh bytového interiéru je předem daná počtem a typem místností. A víte, co je nejlepší? Platíte, až když se rozhodnete, že si rozumíme a že práce mohou začít.

Hezkým návrhem to teprve začíná

Vyznáme se na trhu a doporučíme vám vhodný nábytek, kvalitní vybavení i spolehlivé řemeslníky. Nenecháme vás na holičkách ani při realizaci - postaráme se o to, že interiér bude hotový včas, kvalitně a podle návrhu.

Moderní bydlení ve sto let starém bytě

Takhle rekonstrukce vás přesvědčí, že komfortní bydlení lze vytvořit i ve starším bytě. A může znamenat třeba i to, že se přemíchá dispozice a z vaší bývalé ložnice, která byla zbytečně velká, bude prostorný obývák s kuchyní. Architekti měli opravdu zajímavé nápady a proměna majitele nadchla.

Kde už je to „hezkey“?

Horský apartmán pro únik z ruchu všedního dne

Manželskému páru se dvěma dětmi žijícímu v Praze jsme vytvořili příjemný prostor pro rekreaci v horách. Oba pochází ze Šumavy a i proto si pořídili apartmán s nádherným výhledem právě na šumavské kopce. Vznikl tak letní byt v Alpském stylu s rustikálními a industriálními prvky ze kterého je opravdu těžké odjet zpět do ruchu velkoměsta.

obsahuje video

Tento panelákový byt byste po rekonstrukci nepoznali

Malý a tmavý byt, ve kterém bydlí mladý pár, už dlouho volal po změně. Vzali jsme to z gruntu a majitelé tak po vstupu do nového interiéru nemohli skoro uvěřit, že jsou opravdu ve svém bytě. Z celé proměny byli nadšení.

obsahuje video

Domek jako výzva: Jak zde pohodlně zabydlet celou rodinu?

I když tento rodinný dům v pražském Hloubětíně vypadá na první pohled velkoryse, při tom druhém zjistíte, že většina pokojů je malých. Ideální úkol pro šikovnou architektku Šárku, která dala celému interiéru charakter, prostor využila do posledního centimetru a navrhla zde spoustu úložných prostor. Ty pak na jedničku zrealizovali naši šikovní truhláři.

obsahuje video
obsahuje video

I byt v novostavbě někdy potřebuje rekonstrukci

Mladá freelance podnikatelka v online marketingu Petra si v Praze koupila nový byt s výhledem na park Vítkov. Jelikož si nevěděla rady s dispozicí bytu, ani s vybavením, svěřila návrh i realizaci interiéru do našich rukou. Díky tomu, že Petra hodně cestuje, jsme spoustu věcí řešili na dálku přes internet, například když na nějaký čas odjela jako digitální nomád do Thajska.

Retro interiér pro moderní bydlení

Hned od začátku jsme věděli, že tento projekt bude jiný. Paní Martina, která s manželem bydlí v prvorepublikové vile v Říčanech, nás oslovila s vizí, která nás okamžitě nadchla. V moři moderních interiéru této doby je retro prostor s odkazem minulosti balzámem na duši. Přesvědčte se sami....

Netradiční kuchyně a obývák v anglickém stylu

Manželům Renatě a Tomášovi se v jejich rodinném domě po 13 letech okoukala původní kuchyně v dekoru třešňového dřeva a zatoužili po radikální změně. Nechtěli mít ale doma momentálně populární minimalistický či skandinávský styl, ale vysnili si interiér v nadčasovém anglickém stylu.

obsahuje video

Žlutý apartmán, ze kterého hosté nechtějí odjíždět domů

Majitelka tohoto pražského bytu 2+kk Markéta nás oslovila s přáním kompletně zrekonstruovat interiér tak, aby ho mohla pronajímat turistům ke krátkodobým pobytům. Jelikož je byt u I. P. Pavlova, což je mimo hlavní turistickou zónu, bylo jasné, že se byt ve vysoké konkurenci musí odlišit designem, který zaujme na fotkách na první pohled.

Žádaný apartmán ze starého bytu po babičce

Radek zdědil velký byt 4+1 ve starém funkcionalistickém činžáku z 30. let po své babičce. Protože v něm ale sám bydlet nechtěl, využil ho jako investiční příležitost a rozhodl se ho krátkodobě pronajímat s výhledem využít ho i pro dlouhodobý pronájem. 

Čím menší prostor, tím větší výzva: Jak na interiér garsonky?

Původně tmavý byt schovaný pod úrovní silnice je na skvělé adrese v pražských Dejvicích. Zadání od Pavla tedy bylo připravit byt na pronájem. Výzvou bylo předělat garsonku, která už měla lepší časy za sebou na moderní bydlení, kde jsme museli využít doslova každý centimetr.

Prosvětlený minimalistický byt pro mladou rodinu

Tomáš a Dana se na nás obrátili s přáním vyřešit interiér nově koupeného pražského bytu. Majitelé chtěli interiér zútulnit a připravit k příjemnému užívání pro rodinu i návštěvy.

Z obyčejné koupelny relaxační místnost se saunou

Majitelé domu v Prostějově plánovali rekonstrukci své nevyhovující koupelny, ale na jejích 16 m2 si vysnili také saunu, aby mohli doma opravdu naplno relaxovat tak, jak to mají nejraději. Pro nás byl tento nelehký úkol skvělou výzvou.

Minimalismus nemusí být nudný

Paní Lucie si koupila nový byt ve kterém toužila mít kuchyň podle svých představ propojenou s obývákem. Majitelka má smysl pro detail, nadčasové a čisté linie a miluje jednoduché tvary a neutrální pozadí, které dají vyniknout kvalitní a funkčním předmětům

Hravý dětský pokoj pro malého šoféra

Malý Ondra už vyrostl dětské postýlce, proto pro něj chtěli rodiče ve spolupráci s designérem nový pokojíček, kde by měl dostatek místa na hraní, spaní a do budoucna i učení a kde by zároveň bylo dost úložných prostor.

Jemný interiér pražského bytu

Máte rádi barvy, ale nejste si jistí, nakolik se do nich pouštět? Někdy stačí malý detail a váš prostor dostane úplně nový nádech.

Útulná garsonka, do které se vešel i krb

Tento pěkný, ale opravdu malý byt s jediným oknem ve starém, zrekonstruovaném domě v pražských Dejvicích si koupil mladý podnikatel Petr s tím, že by ho chtěl pronajímat a občas tam i sám přespat. Protože je ale opravdu maličký, nevěděl si rady se zařízením interiéru. Proto nás oslovil.

Bydlení s krbem v malém domě

Dětský pokoj s bunkrem pro dva brášky

Teď zrovna v téhle domácnosti frčí autíčka a mašinky, ale pokojíček pro dva kluky poskytuje spoustu prostoru i k jiným hrám. Fantazii se meze nekladou.

Velkorysý penthouse pro rodinu

Více příběhů

Kolik stojí návrh interiéru? Cenu určuje typ a počet pokojů

Obývák s kuchyní a další pokoje, které potřebují restart

Sami nejlépe víte, které místnosti si zaslouží novou šanci. Nejlepší výsledek vznikne, když si vezmeme do parády více pokojů a vyřešíme jejich návaznosti.

Cena návrhu: od 37 000 Kč
 • Cena realizace: od 200 000 Kč
 • Časová náročnost návrhu: 5 týdnů
Co všechno to obnáší

Interiér celého bytu nebo domu (od 1+kk a větší)

Nejlepší je začít z gruntu! Vyřešíme vzhled a funkčnost všech místností a zajistíme, aby všechno hrálo dohromady.

Cena návrhu: od 40 000 Kč
 • Cena realizace: od 300 000 Kč
 • Časová náročnost návrhu: 6 týdnů
S čím můžete počítat

Rekonstrukce staršího bytu nebo domu (od 1+kk a větší)

Tohle bývá oříšek! Rekonstrukce často znamená postavit váš interiér znovu od statiky, rozvodů, vybavení až po ten poslední doplněk.

Cena návrhu: od 40 000 Kč
 • Cena realizace: od 500 000 Kč
 • Časová náročnost návrhu: od 6 týdnů
Jak budeme spolupracovat

Ceny i časové náročnosti jsou orientační a nepředstavují závaznou nabídku. Finální cena včetně harmonogramu se odvíjí od konkrétních potřeb, rozsahu a typu prostor. Ceny návrhu jsou bez DPH 21 %.

Co je v ceně návrhu

 • osobní návštěvy designéra v navrhovaném interiéru
 • dva návrhy řešení dispozice, materiálů a barev
 • konzultace stavebních úprav (například příčky nebo elektrické rozvody)
 • 3D vizualizace finálního návrhu interiéru
 • příprava na realizaci – seznam doporučených výrobků a atypového nábytku
Podívejte se jak návrh probíhá

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Chcete vyřešit rekonstrukci bytu nebo realizaci nového domova jako funkční a hezký celek. Chcete interiér, ve kterém se dá žít bez kompromisů.

Chcete se ve svém domě nebo bytě cítit jako doma i na úkor toho, že se váš každá návštěva bude pořád dokola ptát: „Jé, odkud to máte, to je hezký!“

Chcete domov podle svých představ. Potřebujete profesionály, kteří vás v tom podpoří. Návrh i realizace interiéru je pod vaší taktovkou.