Jak zařídit vysněné bydlení s tím nejvhodnějším architektem

Hezkey.cz je na českém trhu unikátní platforma, díky níž si můžete zařídit vaše vysněné bydlení s tím nejvhodnějším architektem a ověřenými dodavateli.

Návrh a realizace bytových interiérů Praha, Česká republika

Představuje tak ideální volbu pro všechny, kteří chtějí zařídit byt, kancelář nebo třeba byt na Airbnb a zároveň nemají čas vybírat vhodného odborníka ze stovek kandidátů, jež jsou na trhu, nebo se bojí, že si vzájemně neporozumí. Hezkey je vaším průvodcem ve světě interiérového designu od prvního nápadu až k hotové realizaci.

S Hezkey se nemusíte bát nekonečných projektů, které nedodrží váš rozpočet, náročné komunikace s řemeslníky ani toho, že ztratíte kontrolu nad kvalitou provedených prací. Hezkey tu je pro všechny, kteří chtějí ušetřit svůj čas, peníze i nervy. Díky online účtu můžete schvalovat a konzultovat tvorbu vašeho interiéru kdekoliv a kdykoliv. Navíc formou fixních balíčků nabízí férové ceny, jejichž výši znáte předem. Co je však hlavní – Hezkey sdružuje pouze zkušené designéry a architekty, kterým jejich práce dělá radost a na výsledcích jejich práce je to znát.

Architekt, designér, Praha

Zdroj: FeelHome