Nový koncept: Banka, kde se cítíte dobře

Na pobočkách Modré pyramidy to dosud vypadalo spíš jako na poště a necítili se tu dobře klienti ani zaměstnanci. Interiéru dominovala tmavomodrá barva a velké stoly oddělovaly klienty od poradců. A pak přišla změna.

Příběh klienta

  • Původně nás MP oslovila kvůli redesignu Hypocentra v Jindřišské, ale celý koncept se tak zalíbil, že jsme se společně pustili do proměny celé pobočkové sítě po celé republice. Poboček je přes 180 a už přes 15 má nový modrý kabát.  

Rozsah a specifika projektu

  • Vytvořili jsme moderní a pro klienty i zaměstnance příjemný koncept interiérů včetně funkčního konceptu, díky kterému je nyní možné zařídit každou z poboček v jednotném stylu, s odpovídajícími vizuálními prvky i moderním nábytkem.
  • Součástí projektu bylo také vytvoření nového vizuálního stylu pro interiéry i exteriéry poboček Modré pyramidy, jehož základem je motiv pyramidek a barevná paleta zahrnující různé odstíny firemní modré, ale i doplňkové barvy, díky kterým nepůsobí interiéry nudně.
  • Za 2 a půl roku naší spolupráce se zrealizovalo už více než 15 poboček včetně 2 centrál a na každý další rok se plánuje realizace dalších minimálně 8 poboček Modré pyramidy. 
  • Díky spokojenosti se spoluprací na obou stranách se mezi námi a Modrou pyramidou vyvinulo cenné partnerství, díky kterému poradci MP naše služby doporučují svým klientům k úvěrům. 

Zajímavosti

  • Už po realizaci centrály v Bělehradské ulici v Praze, která byla první, jsme začali proměňovat i další prostory, které původně nebyly v plánu - např. recepci na centrále, kancelář ředitele nebo zasedací místnosti. 
  • V novém prostředí jsou poradci Modré pyramidy velice spokojení a pracuje se jim tu lépe, mnohem příjemněji se tu cítí také klienti, kteří si už nepřipadají na pobočkách tak odstrčeně. 
  • Projekt se dostal až do finále designérské soutěže Zasedačka roku 2017! 

Co na výsledek a spolupráci říká klient

 „Představa poradce, který pouze sjednává finanční produkty, u nás už dávno neplatí, a proto bouráme tradiční přepážky. V Modré pyramidě dnes poskytujeme odborné poradenství v komplexní škále potřeb klientů a tomu musí odpovídat moderní a přívětivá podoba našich poboček. Abychom se zde s klienty mohli bavit o jejich představách o bydlení a snech o budoucnosti a aby se tu cítili dobře,“

říká David Formánek, předseda představenstva a generální ředitel Modré pyramidy

"Hezkey dokázali v minimálním čase s maximálním nasazením a rozumným realizačním rozpočtem připravit zajímavý koncept. Díky, ze jste předčili naše očekávání!"

říká Sandra Fridrichová, poradce CEO, zodpovědná za redesign poradenských center

Podívejte se jak to na pobočkách vypadá

Klientské centrum Hypocentra MP

Proměnou prošlo také Hypocentrum Modré pyramidy sídlící v prvním patře historické budovy v Jindřišské ulici v Praze. I tady jsou interiéry nyní prosvětlené a poradci tu mohou i díky chytře rozmístěnému nábytku komunikovat s klienty uvolněně.

> > > Více o rekonstrukci budovy na Jindřišské ulici si můžete přečíst zde.

Centrála Modré pyramidy v Bělehradské ulici

Vlajkovou lodí nových poradenských center byla samozřejmě její centrála v Bělehradské ulici. Dříve působila i přes prosklené stěny tmavě a stísněně, navíc tu byly vyvolávací systémy jako na poště. Nyní je interiér vzdušný a klienti i poradci se tu cítí opravdu příjemně.interiér kanceláří - poradenská centra Modrá pyramidainteriér kanceláří - poradenská centra Modrá pyramida
interiér kanceláří - poradenská centra Modrá pyramidamodra pyramida bělehradská interiér

Poradenská centra

Zrealizovaných je už více než 15 poradenských center Modré pyramidy a postupně se v přehledné a přátelské prostory, které vyzývají k návštěvě, promění všechny pobočky po celé republice.interiér kanceláře - poradenská centra Modrá pyramida

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Dále by vás mohlo zajímat

obsahuje video

Interiér na jednu noc: ledová ložnice v O2 Aréně

Jak probíhala instalace ledové ložnice v O2 Aréně

Běžecký obchod s klubovou kavárnou v Brně

Interiér přenosového vozu