Andrea Betinová

Andrea

Andrea vystudovala Průmyslový design nábytku a interiérů na Dřevařské fakultě ve Zvolenu. Interiérem a nábytkem se zaobírá již 16 let. Má bohaté zkušenosti od návrhu studie interiéru, přes prováděcí projekt až po výběr dodavatelů a realizaci. Vyzkoušela si navrhování kuchyní, kanceláří, ale i rezidencí. Jak říká, dobrý a kvalitní interiér je výsledkem společných rozhovorů a komunikace s klientem, jako i vyslyšení nezaujatého stanoviska kolegů nebo jiných nezúčastněných stran. Tak návrh dozrává, obohacuje se o nové impulzy a může se pozitivně posunout úplně nečekaným směrem a k nečekaným nápadům. Správně navržený interiér Vašeho domova je jako oblečení ušité na míru, nikde nic netlačí, ani nepřekáží, ale zároveň nic nechybí.

Svěřte mi svůj interiér, vrátím Vám útulný domov, či kancelář.

Praha

Nechte si navrhnout interiér ode mě

Dobrý interiér funguje ako celok, a vytvára jednotnú atmosféru. Nič v ňom nechýba , ani neni nadbytočné. Splňuje Vaše predstavy a naplňuje Vaše sny. A ja sa budem snažiť splniť Vaše predstava a Vaše sny.

V čem vidím výhody návrhu interiéru designérem

Výhodu vidím hlavne v ušití interiéru na mieru klientovi, to znamená – že ponúkana služba designéra či interiérového architekta pripraví klientovi dokonalý návrh ušitý na daný priestor, funkciu, požadavky a životný štandard klienta, a zladí farebnosť prvkov, nábytku a priestoru so svetlom a doplňkami.

Moje designérské zásady

Každý priestor má svoju funkciu, či využitie… a nemusí to byť vždy len úplne praktický alebo dokonale fukčný, ale može byť hravý, veselý a pre zábavu.