Hana Šebková

Hana

Hana se již od roku 1997 věnuje volné umělecké tvorbě v oboru architektonického designu, navrhování a realizacím interiérů. Fascinována tímto oborem je již od raného dětství. Kromě autorské tvorby má za sebou Hanka bohaté zkušenosti se spoluprací s developerskými společnostmi a řízením rozsáhlých projektů. Hanka ovládá tři světové jazyky, takže se nemusíte bát, že byste se společně nedomluvili.

Proud energie v prostoru musí být zachován a podporován. Pomocí tvarů, materiálů a barev zpracuji Vaše požadavky na interiér tak, že budete nejen spokojení, ale architektonický design bude na profesionální úrovni.

Praha

Nechte si navrhnout interiér ode mě

Moje kvalifikace z dlouholeté zkušenosti Vám každopádně ušetří čas, který je dnes snad to nejcennější, co máte. Moje dobrá rada může ušetřit i zajímavou sumu peněz, kterou byste investovali do něčeho, co prostoru nepomůže nebo naopak bude na škodu.

V čem vidím výhody návrhu interiéru designérem

Nechat si navrhnout zahradu, dům a i interiér odborníkem je to nejlepší rozhodnutí, které můžete pro sebe a svoji nemovitost udělat. Jsou to především letité zkušenosti profesionála nasbírané při opakovaných realizacích, schopnost předvídat úskalí při renovaci již stávající nemovitosti. Celkový přehled o technologiích, systémech a principech. Možnost předpokládat finanční náklady odpovídající požadavkům investora při změnách na realizaci.

Co mě baví

Prohlubování studia architektury a její historie, designu a umění. Shromažďování znalostí o čínském učení feng-shui. Rozšiřování znalostí o medicíně a léčení. Yóga. Kynologie.