Hezkey Tým

Za Hezkey stojí parta lidí, kterou spojuje nadšení pro krásné prostory. Naším cílem je zpřístupnit lidem obor interiérového návrhářství a poskytnout jim možnost podílet se na tvorbě návrhu svého interiéru.

Pavel Mrázek

Zakladatel a jednatel společnosti

Pavel je otec služby a jako správný rodič o své dítko svědomitě pečuje. Společnost vede a dohlíží na rozvoj našich služeb.

Naše práce je o něčem víc než jen o návrzích bytových a nebytových prostorů. Je to o spokojenosti a radosti z nového nápadu a nečekaného řešení. Já zajišťuji, aby každý náš zákazník odcházel spokojený.

Kristina Rumlová

Projektový manažer pro bytové interiéry

Kristina se stará o to, aby všechny zúčastněné strany navrhování opravdu bavilo. Překládá architektonštinu do češtiny a zpátky, střeží přání zákazníků a spokojenost celého týmu.

Těší mě přispívat k vzájemnému porozumění a pohodě na všech frontách a zasazovat se tak nejen o krásné interiéry, ale i příjemnou spolupráci, jejímž výsledkem je vysněné bydlení.

Martin Machů

Projektový manažer pro firemní interiéry

Martin je tu pro firemní zákazníky a dohlíží na to, aby váš projekt šlapal časově i rozpočtově dle plánu. Martin je spojkou mezi projektem na papíře a v realitě a vždy má ty nejaktuálnější informace.

Projektové řízení nechejte na mě a v klidu dohlížejte na to, jak roste váš interiér pod taktovkou odborníků.

Tomáš Kořínek

Webový vývojář

Tomáš žije internetem. U počítače snad i spí, ale nad naším webem oka nezamhouří. Bedlivě střeží, aby všechno fungovalo a naše služba byla pro uživatele přívětivá.

Dělám weby tak, aby se na nich orientoval každý smrtelník, který nevládne jedničkám a nulám.

Matouš Roskovec

Copywriter a strážce značky

Matouš sází slova do vět napříč naší komunikací a řídí směr, kterým se naše značka ubírá. Vaše porozumění a jednotná podoba textů jsou pro něj prioritou.

Výstupem naší práce jsou krásné věci a prostory, které lidé dnes a denně využívají. Mám radost, že mohu být součástí něčeho, co vytváří reálnou hodnotu.

Hezkey kus historie

Když jsem vybavoval svůj nový byt, snažil jsem si myšlenky utřídit chozením po obchodech a inspirovat se na internetu, ale mou nejistotu to množství informací jen umocnilo. Chtěl jsem si tedy přizvat profesionála, který by mi s návrhem bytu pomohl. Nabídka designérů na českém trhu byla pro mě ale nepřehledná a obor interiérového návrhářství příliš složitý.

Nakonec jsem našel odborníka na interiérový design ve svém okolí - architektku Annu Borovskou. Ta mi poradila s mým bytem a pomohla mi zorientovat se ve svém oboru. Abychom mohli pomoci s návrhem interiéru i dalším lidem, založili jsme na podzim roku 2013 firmu Hezkey. Postupně jsme dali dohromady širší tým lidí, kteří byli pro naši myšlenku stejně nadšeni a sestavili jsme silný tým bytových architektů a designérů.

Jsme rádi, že nám spokojení zákazníci potvrzují, že jim naše služba šetří čas i peníze. Díky tomu víme, že tahle práce má smysl.

Těšíme se, že pomůžeme s návrhem interiéru i vám.

Pavel Mrázek

Zakladatel a jednatel společnosti

Máte na nás jakoukoliv otázku?

Kontaktujte nás