Čím menší prostor, tím větší výzva: Jak na interiér garsonky?

Původně tmavý byt schovaný pod úrovní silnice je na skvělé adrese v pražských Dejvicích. Zadání od Pavla tedy bylo připravit byt na pronájem. Výzvou bylo předělat garsonku, která už měla lepší časy za sebou na moderní bydlení, kde jsme museli využít doslova každý centimetr.

Interiér garsonky

Jak jsme interiér proměnili

  • Byt byl před rekonstrukcí tmavý, studený a bez funkční kuchyně či místa k relaxaci. Naším cílem bylo prostor prosvětlit a maximálně využít jeho kapacitu.
  • Markéta byt rozdělila do fukčních zón, které na sebe logicky navazují a vzájemně se doplňují. Ač prostorově malý, byt je nyní plně fuknční a zve nájemníky k příjemnému bydlení.
  • Majitel Pavel také přiložil ruku k dílu a některé rekonstrukční práce zvládl sám, i ve spolupráci s šikovnými řemeslníky. 

Interiér garsonky v Praze


"Musela jsem efektivně pracovat s každým centimetrem prostoru. V předsíni tak vznikla velká vestavěná skříň, v chodbě plnohodnotná kuchyně a do hlavní místnosti se vešel jídelní kout, ložnice i obývací prostor."

- Architektka Markéta


Zajímavosti a fotky

  • Přestože se byt nachází pod ůrovní vozovky kombinací správných materiálů a světelných efektů, působí nyní byt světle a příjemně.

Kuchyně v chodbě je sice malá, ale plně funkčníInteriér kuchyně v garsonceInteriér garsonky v PrazeInteriér garsonky v PrazeInteriér garsonky

Velikost interiéru: Garsoniéra

Druh projektu:  Rekonstrukce bytu k pronájmu

Rozpočet: Přes půl milionu

Doba spolupráce: Kolem půl roku

 

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.

Dále by vás mohlo zajímat

Rekonstrukce: Nové víkendové bydlení pro milovníky hudby

Moderní domek pro mladou rodinu

Druhý domov v kopcích Šumavy

Moderní bydlení ve sto let starém bytě