Design pro úspěšný pronájem

Originální interiér přináší vyšší ceny za pronájem a zvyšuje zájem zákazníků

Krásný interiér společně s hodnocením zákazníků rozhoduje o tom, zda se návštěvník ubytuje právě u vás. Jen v Praze si na Airbnb, či Booking konkuruje přes 20 tisíc bytů. Hezký a dobře uspořádaný interiér vám zajistí vyšší obsazenost i mimo sezónu a může přinést měsíčně až o 66 % vyšší výdělky.

Popište nám své potřeby a interiér
Co vám můžeme nabídnout?

Návrh krásného interiéru

Náš zkušený designér připraví návrh s ideálním využitím prostoru i rozpočtu. Interiér, který bude vypadat skvěle na fotkách a bude navržený pro maximální komfort a odolnost.

Realizace bez starostí

Postaráme se o nákup a instalaci výrobků, včetně řemeslných a truhlářských prací. Na celý projekt osobně dohlédneme a pohlídáme jeho kvalitu i včasné dokončení.

Nepřehlédnutelná prezentace

Hotový interiér doplníme dekoracemi a připravíme vám prezentační balíček s profesionálními fotografiemi, které prodávají.

obsahuje video
obsahuje video

Žlutý apartmán, ze kterého hosté nechtějí odjíždět domů

Majitelka tohoto pražského bytu 2+kk Markéta nás oslovila s přáním kompletně zrekonstruovat interiér tak, aby ho mohla pronajímat turistům ke krátkodobým pobytům. Jelikož je byt u I. P. Pavlova, což je mimo hlavní turistickou zónu, bylo jasné, že se byt ve vysoké konkurenci musí odlišit designem, který zaujme na fotkách na první pohled.

obsahuje video

Interiér na jednu noc: ledová ložnice v O2 Aréně

Airbnb za námi přišlo s bláznivým nápadem – v rámci soutěže na získání více Airbnb hostitelů chtěli přetvořit skybox v O2 aréně u příležitosti hokejového zápasu ČR-Kanada na ledovou ložnici.

Žádaný apartmán ze starého bytu po babičce

Radek zdědil velký byt 4+1 ve starém funkcionalistickém činžáku z 30. let po své babičce. Protože v něm ale sám bydlet nechtěl, využil ho jako investiční příležitost a rozhodl se ho pronajímat hostům z celého světa přes Airbnb. 

Útulná garsonka, do které se vešel i krb

Tento pěkný, ale opravdu malý byt s jediným oknem ve starém, zrekonstruovaném domě v pražských Dejvicích si koupil mladý podnikatel Petr s tím, že by ho chtěl pronajímat a občas tam i sám přespat. Protože je ale opravdu maličký, nevěděl si rady se zařízením interiéru, proto oslovil nás.

Starý žižkovský byt jako lákavé místo pro hosty z celého světa

Manželé v důchodovém věku koupili v Praze na Žižkově byt 2+kk ve starém činžáku jako investici pro syna, který dlouhodobě žije mimo ČR. Prozatím se rozhodli byt zrekonstruovat a nabídnout ke krátkodobým pronájmům přes Airbnb.

Lákavý apartmán z nového podkrovního bytu

I když bydlí jinde, rozhodli se mladí manželé investovat do nového půdního bytu v atraktivní lokalitě jen kousek od pražského Náměstí Míru. Doufají, že tento krásný podkrovní mezonet bude v budoucnu sloužit jako další příjem pro jejich děti nebo jako bydlení pro jedno z nich. Pro tuto chvíli se ale rozhodli byt navrhnout a vybavit pro účely krátkodobých pronájmů přes Airbnb a s tímto nápadem se obrátili na nás.

Více příběhů

Podívejte se, jak probíhá proměna interiéru bytu pro krátkodobý pronájem

Investice, která se vám rychle vrátí

Cena za kompletní návrh i s projektovým řízením realizace typického bytu 1+1 nebo 1+kk začíná na 44 000 Kč bez DPH. Díky modernímu interiéru jsou návštěvníci ochotní zaplatit více peněz za pronájem a navíc si zajistíte vyšší obsazenost. To rozhoduje především v zimních měsících o tom, jak se vám krátkodobé pronájmy vyplatí.

Porovnání výnosu standardního bytu s bytem, který jsme si vzali do parády

Porovnání výnosu standardního bytu s bytem, který jsme si vzali do parády

Výdělek ze standardně vybaveného bytu

Průměrný výnos za noc 1 500 Kč, obsazený 20 nocí v měsíci. Potenciální výnos 30 000 Kč měsíčně.

Výdělek z bytu, který předělal Hezkey s měsíčním nadvýnosem 20 000 Kč

Průměrný výnos za noc 2 000 Kč, obsazený 25 nocí v měsíci. Potenciální výnos 50 000 Kč měsíčně. Nadvýnos je 20 000 Kč měsíčně oproti standardně vybavenému bytu.

Kdy se vyplatí s námi spolupracovat?

Chcete originální interiér, který vynikne mezi konkurenčními nabídkami pronájmů.

Chcete návrh interiéru, který vydrží vysokou zátěž a přitom bude pěkný.

Chcete mít jistotu, že se vám investice do bytu na pronájem rychle vrátí.

Napište nám, jak velký máte byt a do kdy byste ho potřebovali mít zařízený. My se vám obratem ozveme.
Popište nám své potřeby a interiér

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.