obsahuje video

Restart kanceláří: Heureka přechází na smart office

Jednička na trhu by neměla trendy následovat, ale udávat, takže úkol pro nás byl jasný: vytvořit kanceláře pro 21. století. Předělali jsme jak pražské, tak liberecké kanceláře Heureky. Vše s důrazem na flexibilitu a moderní styl práce, akcelerovaný covidovou dobou.

Čtyři patra pivního potěšení – interiéry návštěvnického centra

Ikonická značka Bernard chtěla nalákat fanoušky na návštěvu svého pivovaru v Humpolci. Vznikla tak nová budova návštěvnického centra, kde začínají a končí prohlídky pivovaru a kde se můžou návštěvníci zastavit na skvělé jídlo a pivo. Vytvořili jsme interiéry dvou restaurací, obchodu, pivovarské expozice a kinosálu a vše jsme sladili i s exteriérem. Račte vstoupit!

Druhý domov v kopcích Šumavy

Spojit přírodu, tlumené barvy, přírodní materiály, citlivý kontrast struktur dřeva a kovu. Architektka Petra vytvořila moderní interiér horského apartmánu, kde najdete i upcyklaci starých dřevěných desek přímo z okolí apartmánu. Nechte se unést výhledy na okolní kopce divoké Šumavy.

obsahuje video
obsahuje video

Domek jako výzva: Jak zde pohodlně zabydlet celou rodinu?

I když tento rodinný dům v pražském Hloubětíně vypadá na první pohled velkoryse, při tom druhém zjistíte, že většina pokojů je malých. Ideální úkol pro šikovnou architektku Šárku, která dala celému interiéru charakter, prostor využila do posledního centimetru a navrhla zde spoustu úložných prostor. Ty pak na jedničku zrealizovali naši šikovní truhláři.

Flexibilní kanceláře nachystané pro budoucí výzvy

Zadáním business inteligence firmy BizMachine pro nové kanceláře v unikátní karlínské kancelářské budově Praga Studios bylo připravit prostor pro současných 30 zaměstnanců a mít možnost do budoucna pohodlně usadit až dvojnásobek. Vytvořili jsme pracovní prostředí, které prezentuje ambiciózní firmu a které umožňuje jejím zaměstnancům podávat ty nejlepší výkony.

obsahuje video

Relaxační a potkávací zóna uprostřed výrobní haly

Proč byste se ve výrobní hale nemohli cítit jako v oáze klidu a zeleně? Vytvořili jsme celkovou architekturu i interiér pavilonu nazvaného Amazonie sloužícího k odpočinku a setkávání zaměstnanců.

obsahuje video

Nová Modrá: Banka, kde se cítíte dobře

Už sedm let měníme pobočky Modré pyramidy. Náš koncept přístupné pobočky, kde jsou klienti a poradci partneři, najdete na čtyřiceti místech po celé zemi. Původně to na pobočkách vypadalo spíš jako na poště a necítili se tu dobře klienti ani zaměstnanci. Interiéru dominovala tmavomodrá barva a velké stoly oddělovaly klienty od poradců. A pak přišla změna.

obsahuje video

Tento panelákový byt byste po rekonstrukci nepoznali

Malý a tmavý byt, ve kterém bydlí mladý pár, už dlouho volal po změně. Vzali jsme to z gruntu a majitelé tak po vstupu do nového interiéru nemohli skoro uvěřit, že jsou opravdu ve svém bytě. Z celé proměny byli nadšení.

Glamour kavárna s asijskými dezerty

Netypická nabídka tapiokových zákusků a dalších asijských specialit nás inspirovala k vytvoření interiéru nové pražské kavárny.

Rekonstrukce: Nové víkendové bydlení pro milovníky hudby

Impulz pro změnu může být různý. Pro majitele víkendového domu v Jílovišti u Prahy bylo nejdůležitější vyřešit špatnou akustiku. Jeden z nich je totiž hudební nadšenec, a tak mu špatné zvukové vlastnosti domu doslova nedávaly spát. Zároveň pro ně bylo důležité vytvořit příjemný nadčasový interiér, napravit nedostatky po předchozím majiteli a udělat z něj opravdu plnohodnotný druhý domov.

obsahuje video

Harmonické sushi bistro v centru Prahy

Korejský majitel několika sushi restaurací v Praze měl velký sen - otevřít si asijské bistro s unikátní nabídkou sushi na přání a korejských specialit. Kromě designu interiéru jsme vytvořili i celou vizuální identitu od jídelníčku, přes navigaci a tiskoviny.

Odpočinková zóna s bistrem pro zaměstnance

Nevyhovující zázemí s kuchyňkou jsme proměnili ve vzdušnou odpočinkovou zónu, kde se všichni rádi setkávají. Kvalitní přestávka má totiž velký vliv na pracovní výkon i motivaci zaměstnanců. Energii jim dodá barevný nábytek, pokojové rostliny a mechové obrazy.

obsahuje video
obsahuje video

Interiér na jednu noc: ledová ložnice v O2 Aréně

Airbnb za námi přišlo s bláznivým nápadem – v rámci soutěže na získání více Airbnb hostitelů chtěli přetvořit skybox v O2 aréně u příležitosti hokejového zápasu ČR-Kanada na ledovou ložnici.

obsahuje video

I byt v novostavbě někdy potřebuje rekonstrukci

Mladá freelance podnikatelka v online marketingu Petra si v Praze koupila nový byt s výhledem na park Vítkov. Jelikož si nevěděla rady s dispozicí bytu, ani s vybavením, svěřila návrh i realizaci interiéru do našich rukou. Díky tomu, že Petra hodně cestuje, jsme spoustu věcí řešili na dálku přes internet, například když na nějaký čas odjela jako digitální nomád do Thajska.

obsahuje video

Žlutý apartmán, ze kterého hosté nechtějí odjíždět domů

Majitelka tohoto pražského bytu 2+kk Markéta nás oslovila s přáním kompletně zrekonstruovat interiér tak, aby ho mohla pronajímat turistům ke krátkodobým pobytům. Jelikož je byt u I. P. Pavlova, což je mimo hlavní turistickou zónu, bylo jasné, že se byt ve vysoké konkurenci musí odlišit designem, který zaujme na fotkách na první pohled.