obsahuje video

Harmonické sushi bistro v centru Prahy

Korejský majitel několika sushi restaurací v Praze měl velký sen - otevřít si asijské bistro s unikátní nabídkou sushi na přání a korejských specialit. Kromě designu interiéru jsme vytvořili i celou vizuální identitu od jídelníčku, přes navigaci a tiskoviny.

obsahuje video

I byt v novostavbě někdy potřebuje rekonstrukci

Mladá freelance podnikatelka v online marketingu Petra si v Praze koupila nový byt s výhledem na park Vítkov. Jelikož si nevěděla rady s dispozicí bytu, ani s vybavením, svěřila návrh i realizaci interiéru do našich rukou. Díky tomu, že Petra hodně cestuje, jsme spoustu věcí řešili na dálku přes internet, například když na nějaký čas odjela jako digitální nomád do Thajska.

obsahuje video

Nová Modrá: Banka, kde se cítíte dobře

Už pět let měníme pobočky Modré pyramidy. Náš koncept přístupné pobočky, kde jsou klienti a poradci partneři, najdete na čtyřiceti místech po celé zemi. Původně to na pobočkách vypadalo spíš jako na poště a necítili se tu dobře klienti ani zaměstnanci. Interiéru dominovala tmavomodrá barva a velké stoly oddělovaly klienty od poradců. A pak přišla změna.

Netradiční kuchyně a obývák v anglickém stylu

Manželům Renatě a Tomášovi se v jejich rodinném domě po 13 letech okoukala původní kuchyně v dekoru třešňového dřeva a zatoužili po radikální změně. Nechtěli mít ale doma momentálně populární minimalistický či skandinávský styl, ale vysnili si interiér v nadčasovém anglickém stylu.

obsahuje video

Přeměna open space na kanceláře, kde se příjemně pracuje

Vedení úspěšné HR platformy JenPrace.cz se připravovalo na rozšíření týmu a zároveň chtělo zlepšit fungování stávajících otevřených kanceláří, kde se jednotlivá oddělení rušila. Změna měla také podpořit potkávání zaměstnanců a propsat neformálnost firmy do svého prostředí.

obsahuje video

Žlutý apartmán, ze kterého hosté nechtějí odjíždět domů

Majitelka tohoto pražského bytu 2+kk Markéta nás oslovila s přáním kompletně zrekonstruovat interiér tak, aby ho mohla pronajímat turistům ke krátkodobým pobytům. Jelikož je byt u I. P. Pavlova, což je mimo hlavní turistickou zónu, bylo jasné, že se byt ve vysoké konkurenci musí odlišit designem, který zaujme na fotkách na první pohled.

Běžecký obchod s klubovou kavárnou v Brně

Designérka a nadšená běžkyně Šárka se postavila na start velmi zajímavé interiérové výzvy. Cílem bylo s omezeným rozpočtem smysluplně a funkčně skloubit tři prostorové discipliny - běžeckou klubovou kavárnu, motivující posilovnu a atraktivní obchůdek. Jako štafetový kolík celého interiéru zvolila spojení drásaného dřeva s černou barvou.

obsahuje video

Interiér na jednu noc: ledová ložnice v O2 Aréně

Airbnb za námi přišlo s bláznivým nápadem – v rámci soutěže na získání více Airbnb hostitelů chtěli přetvořit skybox v O2 aréně u příležitosti hokejového zápasu ČR-Kanada na ledovou ložnici.

Odpočinková zóna s bistrem pro zaměstnance

Nevyhovující zázemí s kuchyňkou jsme proměnili ve vzdušnou odpočinkovou zónu, kde se všichni rádi setkávají. Kvalitní přestávka má totiž velký vliv na pracovní výkon i motivaci zaměstnanců. Energii jim dodá barevný nábytek, pokojové rostliny a mechové obrazy.

Útulná garsonka, do které se vešel i krb

Tento pěkný, ale opravdu malý byt s jediným oknem ve starém, zrekonstruovaném domě v pražských Dejvicích si koupil mladý podnikatel Petr s tím, že by ho chtěl pronajímat a občas tam i sám přespat. Protože je ale opravdu maličký, nevěděl si rady se zařízením interiéru. Proto nás oslovil.

Glamour kavárna s asijskými dezerty

Některé z projektů, na kterých v Hezkey pracujeme, nás nadchnou svou jedinečností. Jedním z nich je nově otevřená pražská kavárna Cafioca s neotřelým designem, který se ve stávajícím kavárenském světě skutečně vyjímá.

Velkorysý penthouse pro rodinu

obsahuje video
obsahuje video

Moderní kanceláře v historické budově

Tmavé místnosti historické budovy v centru Prahy působily navzdory velkorysému prostoru stísněně a nevlídně. Právě proto chtělo vedení Modré pyramidy a Bidli navrhnout proměnu jak kanceláří, tak klientských prostor.

Žádaný apartmán ze starého bytu po babičce

Radek zdědil velký byt 4+1 ve starém funkcionalistickém činžáku z 30. let po své babičce. Protože v něm ale sám bydlet nechtěl, využil ho jako investiční příležitost a rozhodl se ho krátkodobě pronajímat s výhledem využít ho i pro dlouhodobý pronájem. 

obsahuje video

Chytře rozdělený open space, kde pulsuje spolupráce (a recepce)

Rostoucí IT firma potřebovala zařídit kanceláře pro pohodové soužití různorodých profesí. Navrhli jsme prostor účelně rozdělit, aby poskytoval všem od ajťáků až po projekťáky místo pro soustředění, spolupráci, rozhovor i relax.

Prosvětlený minimalistický byt pro mladou rodinu

Tomáš a Dana se na nás obrátili s přáním vyřešit interiér nově koupeného pražského bytu. Majitelé chtěli interiér zútulnit a připravit k příjemnému užívání pro rodinu i návštěvy.

Jednací místnosti, kde jsou i dlouhé porady zážitkem

V sídle společnosti Bidli a Hypocentra Modré Pyramidy v Jindřiské ulici v centru Prahy jsme vytvořili různé typy jednacích prostor pro setkání poradců a klientů.

Z obyčejné koupelny relaxační místnost se saunou

Majitelé domu v Prostějově plánovali rekonstrukci své nevyhovující koupelny, ale na jejích 16 m2 si vysnili také saunu, aby mohli doma opravdu naplno relaxovat tak, jak to mají nejraději. Pro nás byl tento nelehký úkol skvělou výzvou.