Od návrhu až po realizaci. Pod vaší taktovkou

Navrhneme interiér domu či bytu na míru vám i vašemu rozpočtu

Naši bytoví architekti a designéři vám vytvoří funkční a originální interiér a naplánují nutné stavební úpravy. Vyznají se v materiálech, barvách, ale třeba i ve světlech. Vědí, který nábytek a doplňky jsou nejen hezké a originální, ale i kvalitní a dostupné. Výsledný interiér si dobře představíte díky 3D vizualizaci.

Doporučíme vám konkrétní výrobky a dodavatele

Spolupracujeme se zručnými truhláři i dodavateli nábytku a bytových doplňků zvučného jména a praktického designu. Do vašeho interiéru vám doporučíme konkretní výrobky a poradíme vám, jak je bezstarostně pořídit u našich spolehlivých partnerů. Pokud chcete, dohlédneme také na stavební práce, výrobu řešení na míru a instalaci u vás doma.

Vy rozhodujete. My garantujeme

Chápeme, že jste často frustrovaní nepřehlednou nabídkou bytových architektů, obchodů s nábytkem a řemeslníků. S námi máte přehled a kontrolu. Cenu za návrh znáte dopředu, stejně jako přesně víte, co dostanete. Celý proces návrhu sledujete a každou fázi schvalujete ve svém online účtu. Nestane se vám tak, že se vám výsledný návrh nebude líbit. Za naše designéry ručíme - kdybyste si zásadně nesedli, tak vám nabídneme jiného.

Jak může vypadat váš domovZobrazit více

Jak navrhneme váš nový domov?

Vyberte si balíček nebo poptejte cenu

Inspirujte se našimi balíčky nebo si nechte ušít nabídku na míru vašim potřebám. V každém případě platíte podle počtu řešených místností.

Vaše preference a styl

Na začátek se vás zeptáme na pár otázek o tom, jaký interiér byste rádi. Vaše odpovědi jsou důležité pro naši představu o tom, jaký designér by se vám hodil.

Domluvte si úvodní konzultaci

Podle předchozích otázek z dotazníku vám doporučíme až 3 designéry. Jednoho si podle jeho portfolia vyberete a nezávazně a zdarma s ním proberete svoji představu interiéru.

Platba za projekt

Teprve, když si budete jisti, že si designérem sednete, zaplatíte půlku celkové ceny na náš účet. Zbytek doplatíte, až vám odevzdáme hotový projekt.

Hezkey Ceník

Prvním krokem k novému interiéru je studie, která ukáže, jak bude prostor vypadat a jak bude vybavený. U nás dopředu víte, kolik zaplatíte. Stačí říct počet a typ místností, které budete chtít navrhnout. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Naše nejžádanější nabídkaNenašli jste v našem menu, co potřebujete? Máte třeba nový byt od developera a potřebujete poradit s klientskými úpravami? Plánujete stavbu rodinného domu a chcete mít jasno v dispozičním řešení?

Zeptejte se nás na cenu

Vydejte se na cestu za novým interiérem. První nezávaznou konzultaci s vybraným designérem máte zdarma.

Chci si nechat navrhnout Hezký domov


Chcete mít jistotu, že váš projekt neskončí jen pěkným návrhem? Rádi vám pomůžeme dotáhnout vše do zdárného konce. Vyhněte se všem úskalím a nechejte realizaci na nás. Postaráme se, aby dodavatelé vytvořili interiér ve sjednané kvalitě a za dohodnutou cenu. Budeme vám parťákem třeba až do předání klíčů.

Co je v ceně každého balíčku?

Ručíme vám za vaši spokojenost. Rovnou třikrát!

Výsledný návrh předčil mé očekávání. Nikdy už v interiéru neudělám cokoliv bez bytového architekta. Navíc jsem neutopil čas
porovnáváním a kupováním šuntů, ale realizoval jsem návrh s ověřenými dodavateli.

Filip - přál si pro syna k narozeninám pokojíček snů

Prohlédnout

Nejvíc mi vyhovovalo, že jsem přesně věděla, co si kupuji, věděla jsem fáze projektu a hrubou časovou osu.
Oceňuji i to, že se dá v podstatě všechno řešit na dálku přes Hezkey účet.

Renata - snila o nadčasovém interiéru místo bezduchých trendů

Prohlédnout

Marcela vyšla vstříc mým přáním a dokázala z malého prostoru vytěžit maximum. Ocenil jsem také její přehled při výběru zařízení.
Navrhla mi různé varianty a pomohla mi tak nejen ušetřit, ale i vybavit byt tím, co se mi opravdu líbilo.

Petr - potřeboval zařídit plnohodnotné bydlení v garsonce s jedním oknem

Prohlédnout

Bez designérky bych byla ztracená především se stavebními úpravami mého nového developerského bytu. Netušila jsem,
že i u nového bytu budu hýbat s příčkami a řešit třeba přesekání elektriky či umístění odpadů.

Petra - splnila si sen o bydlení v třípokojovém bytě s českým designem

Prohlédnout

Vydejte se na cestu za novým interiérem. První nezávaznou konzultaci s vybraným designérem máte zdarma.

Pojďme začít tvořit

Hezký domov