Tvoříme skutečné domovy

Pusťme se do nového interiéru společně

Rekonstruujete byt nebo dům? Nevíte jak váš interiér funkčně a hezky vybavit? Chcete mít jistotu, že váš prostor využijete na maximum? Tak to jste tady správně. Projdeme si vaše požadavky a vytvoříme vám návrh interiéru na míru, přichystáme projektovou dokumentaci a zajistíme realizaci.

Máme za sebou více než 50 realizovaných návrhů domácností.

Poptat návrh

20+ zkušených architektů a ten pravý pro vás

Naši bytoví architekti a architektky jsou zkušení a příjemní profesionálové. Podle vašich požadavků a typu projektu vám vybereme toho pravého pro vaše bydlení. Garantujeme, že si spolu budete rozumět.

Ručíme za vaší spokojenost

K ruce budete mít projekťáka, který pohlídá dodržení rozpočtu i termínů, abyste byli se vším maximálně spokojeni. Děláme vše proto, aby vás vybavování domova bavilo.

Vždy víte, na čem jste

Každý krok průběhu návrhu interiéru postupně schvalujete a vidíte ve svém Hezkey online účtu. S architektem si také průběžné voláte, nebo se potkáváte, aby výsledek splnil veškerá očekávání.

Řekneme si věci na férovku.

Na základě vaší poptávky se s vámi spojí Hezkey koordiántor – můžeme spolu po telefonu nebo osobně probrat možnosti projektu. Rychle poznáme, jestli si spolu dobře sedíme.

Žádná nečekaná překvapení

Cena za návrh bytového interiéru je předem daná počtem a typem místností. A víte, co je nejlepší? Platíte, až když se rozhodnete, že si rozumíme a že práce mohou začít.

Hezkým návrhem to teprve začíná

Vyznáme se na trhu a doporučíme vám vhodný nábytek, kvalitní vybavení i spolehlivé řemeslníky. Nenecháme vás na holičkách ani při realizaci – postaráme se o to, že interiér bude hotový včas, kvalitně a podle návrhu.

obsahuje video
obsahuje video

Domek jako výzva: Jak zde pohodlně zabydlet celou rodinu?

I když tento rodinný dům v pražském Hloubětíně vypadá na první pohled velkoryse, při tom druhém zjistíte, že většina pokojů je malých. Ideální úkol pro šikovnou architektku Šárku, která dala celému interiéru charakter, prostor využila do posledního centimetru a navrhla zde spoustu úložných prostor. Ty pak na jedničku zrealizovali naši šikovní truhláři.

Kde už je to „hezkey“?
obsahuje video

Tento panelákový byt byste po rekonstrukci nepoznali

Malý a tmavý byt, ve kterém bydlí mladý pár, už dlouho volal po změně. Vzali jsme to z gruntu a majitelé tak po vstupu do nového interiéru nemohli skoro uvěřit, že jsou opravdu ve svém bytě. Z celé proměny byli nadšení.

Rekonstrukce: Nové víkendové bydlení pro milovníky hudby

Impulz pro změnu může být různý. Pro majitele víkendového domu v Jílovišti u Prahy bylo nejdůležitější vyřešit špatnou akustiku. Jeden z nich je totiž hudební nadšenec, a tak mu špatné zvukové vlastnosti domu doslova nedávaly spát. Zároveň pro ně bylo důležité vytvořit příjemný nadčasový interiér, napravit nedostatky po předchozím majiteli a udělat z něj opravdu plnohodnotný druhý domov.

Druhý domov v kopcích Šumavy

Spojit přírodu, tlumené barvy, přírodní materiály, citlivý kontrast struktur dřeva a kovu. Architektka Petra vytvořila moderní interiér horského apartmánu, kde najdete i upcyklaci starých dřevěných desek přímo z okolí apartmánu. Nechte se unést výhledy na okolní kopce divoké Šumavy.

Moderní domek pro mladou rodinu

Sympatický pár nás oslovil s požadavkem příjemného a moderního interiéru. Náš cíl byl jasný. Vytvořit otevřený, ale přesto útulný prostor, který bude rodinu těšit léta.

Moderní bydlení ve sto let starém bytě

Takhle rekonstrukce vás přesvědčí, že komfortní bydlení lze vytvořit i ve starším bytě. A může znamenat třeba i to, že se přemíchá dispozice a z vaší bývalé ložnice, která byla zbytečně velká, bude prostorný obývák s kuchyní. Architekti měli opravdu zajímavé nápady a proměna majitele nadchla.

obsahuje video

I byt v novostavbě někdy potřebuje rekonstrukci

Mladá freelance podnikatelka v online marketingu Petra si v Praze koupila nový byt s výhledem na park Vítkov. Jelikož si nevěděla rady s dispozicí bytu, ani s vybavením, svěřila návrh i realizaci interiéru do našich rukou. Díky tomu, že Petra hodně cestuje, jsme spoustu věcí řešili na dálku přes internet, například když na nějaký čas odjela jako digitální nomád do Thajska.

Retro interiér pro moderní bydlení

Hned od začátku jsme věděli, že tento projekt bude jiný. Paní Martina, která s manželem bydlí v prvorepublikové vile v Říčanech, nás oslovila s vizí, která nás okamžitě nadchla. V moři moderních interiéru této doby je retro prostor s odkazem minulosti balzámem na duši. Přesvědčte se sami....

obsahuje video
obsahuje video

Žlutý apartmán, ze kterého hosté nechtějí odjíždět domů

Majitelka tohoto pražského bytu 2+kk Markéta nás oslovila s přáním kompletně zrekonstruovat interiér tak, aby ho mohla pronajímat turistům ke krátkodobým pobytům. Jelikož je byt u I. P. Pavlova, což je mimo hlavní turistickou zónu, bylo jasné, že se byt ve vysoké konkurenci musí odlišit designem, který zaujme na fotkách na první pohled.

Netradiční kuchyně a obývák v anglickém stylu

Manželům Renatě a Tomášovi se v jejich rodinném domě po 13 letech okoukala původní kuchyně v dekoru třešňového dřeva a zatoužili po radikální změně. Nechtěli mít ale doma momentálně populární minimalistický či skandinávský styl, ale vysnili si interiér v nadčasovém anglickém stylu.

Prosvětlený minimalistický byt pro mladou rodinu

Tomáš a Dana se na nás obrátili s přáním vyřešit interiér nově koupeného pražského bytu. Majitelé chtěli interiér zútulnit a připravit k příjemnému užívání pro rodinu i návštěvy.

Jemný interiér pražského bytu

Máte rádi barvy, ale nejste si jistí, nakolik se do nich pouštět? Někdy stačí malý detail a váš prostor dostane úplně nový nádech.

Žádaný apartmán ze starého bytu po babičce

Radek zdědil velký byt 4+1 ve starém funkcionalistickém činžáku z 30. let po své babičce. Protože v něm ale sám bydlet nechtěl, využil ho jako investiční příležitost a rozhodl se ho krátkodobě pronajímat s výhledem využít ho i pro dlouhodobý pronájem. 

Útulná garsonka, do které se vešel i krb

Tento pěkný, ale opravdu malý byt s jediným oknem ve starém, zrekonstruovaném domě v pražských Dejvicích si koupil mladý podnikatel Petr s tím, že by ho chtěl pronajímat a občas tam i sám přespat. Protože je ale opravdu maličký, nevěděl si rady se zařízením interiéru. Proto nás oslovil.

Čím menší prostor, tím větší výzva: Jak na interiér garsonky?

Původně tmavý byt schovaný pod úrovní silnice je na skvělé adrese v pražských Dejvicích. Zadání od Pavla tedy bylo připravit byt na pronájem. Výzvou bylo předělat garsonku, která už měla lepší časy za sebou na moderní bydlení, kde jsme museli využít doslova každý centimetr.

Více příběhů

Co za vás vyřešíme a kde poradíme ?

Vyřešíme pro vás celý interiér jako jeden celek. Navrhneme všechny návaznosti a propojení celého prostoru, aby se vám v interiéru spokojeně žilo.

Víme jak nejlépe využít rozpočet. Poradíme, kdy má smysl investovat do atypu, kdy koupit zajímavý kousek, který pozvedne interiér a kdy sáhnout po nábytku z řetězců.

Začneme se studií interiéru, kterou vytvoříme za zhruba 5 týdnů. Rádi pro vás zajistíme také architektonický dohled při realizaci interiéru.

Časové náročnosti jsou orientační a nepředstavují závaznou nabídku. Finální cena včetně harmonogramu se odvíjí od konkrétních potřeb, rozsahu a typu prostor.

Co je součástí balíčku návrhu interiéru

  • osobní návštěvy designéra v navrhovaném interiéru
  • dva návrhy řešení dispozice, materiálů a barev
  • konzultace stavebních úprav (například příčky nebo elektrické rozvody)
  • 3D vizualizace finálního návrhu interiéru
  • příprava na realizaci – seznam doporučených výrobků a atypového nábytku
Podívejte se jak návrh probíhá

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Chcete vyřešit rekonstrukci bytu nebo realizaci nového domova jako funkční a hezký celek. Chcete interiér, ve kterém se dá žít bez kompromisů.

Chcete se ve svém domě nebo bytě cítit jako doma i na úkor toho, že se váš každá návštěva bude pořád dokola ptát: „Jé, odkud to máte, to je hezký!“

Chcete domov podle svých představ. Potřebujete profesionály, kteří vás v tom podpoří. Návrh i realizace interiéru je pod vaší taktovkou.

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.