Uděláme váš domov hezkey

Pusťme se do nového interiéru společně.

Rekonstruujete byt nebo dům? Nevíte jak váš interiér funkčně a hezky vybavit? Tak to jste tady správně. Zajdeme se k vám podívat, uděláme návrh, projektovou dokumentaci a zajistíme realizaci.

Popište nám své potřeby a interiér

20 zkušených designérů na výběr

Naši bytoví architekti jsou ověření a zkušení profesionálové. Podle vaší poptávky vám pro návrh interiéru vybereme až tři designéry. Máme více než 20 zkušených a komunikativních profíků po celém Česku. Finální volba toho pravého je samozřejmě na vás.

První konzultace zdarma

Ještě dřív, než vytáhnete peněženku, si vaše požadavky projdete s vybraným designérem, abyste se ujistili, že jste na stejné vlně. Stanou se z vás parťáci na misi za hezčím domovem.

Vždy víte, na čem jste

Každou fázi návrhu osobně schvalujete a vidíte ve svém online účtu. S designérem si také můžete zavolat či se potkat, aby výsledek splnil veškerá očekávání.

Ručíme za vaší spokojenost

K ruce budete mít projekťáka, který pohlídá dodržení rozpočtu i termínů a že jste s návrhy spokojeni. Děláme vše proto, aby vás vybavování domova bavilo.

Žádná nečekaná překvapení

Cena za návrh bytového interiéru je předem daná počtem a typem místností. A víte, co je nejlepší? Platíte, až když se rozhodnete, že si rozumíme a že práce mohou začít.

Hezkým návrhem to teprve začíná

Vyznáme se na trhu a doporučíme vám vhodný nábytek, kvalitní vybavení i spolehlivé řemeslníky. Nenecháme vás na holičkách ani při realizaci - postaráme se o to, že interiér bude hotový včas, kvalitně a podle návrhu.

obsahuje video
obsahuje video

I byt v novostavbě někdy potřebuje rekonstrukci

Mladá freelance podnikatelka v online marketingu Petra si v Praze koupila nový byt s výhledem na park Vítkov. Jelikož si nevěděla rady s dispozicí bytu, ani s vybavením, svěřila návrh i realizaci interiéru do našich rukou. Díky tomu, že Petra hodně cestuje, jsme spoustu věcí řešili na dálku přes internet, například když na nějaký čas odjela jako digitální nomád do Thajska.

Kde už je to „hezkey“?

Netradiční kuchyně a obývák v anglickém stylu

Manželům Renatě a Tomášovi se po 13 letech okoukala původní kuchyně v dekoru třešňového dřeva v jejich rodinném domě a Renata zatoužila po radikální změně. Nelíbily se jí ale současné interiérové trendy opírající se o minimalistický nebo skandinávský styl a naopak chtěla nadčasovou kuchyň, která se neomrzí.

Útulná garsonka, do které se vešel i krb

Tento pěkný, ale opravdu malý byt s jediným oknem ve starém, zrekonstruovaném domě v pražských Dejvicích si koupil mladý podnikatel Petr s tím, že by ho chtěl pronajímat a občas tam i sám přespat. Protože je ale opravdu maličký, nevěděl si rady se zařízením interiéru, proto oslovil nás.

Žádaný apartmán ze starého bytu po babičce

Radek zdědil velký byt 4+1 ve starém funkcionalistickém činžáku z 30. let po své babičce. Protože v něm ale sám bydlet nechtěl, využil ho jako investiční příležitost a rozhodl se ho pronajímat hostům z celého světa přes Airbnb. 

obsahuje video
obsahuje video

Žlutý apartmán, ze kterého hosté nechtějí odjíždět domů

Majitelka tohoto pražského bytu 2+kk Markéta nás oslovila s přáním kompletně zrekonstruovat interiér tak, aby ho mohla pronajímat turistům ke krátkodobým pobytům. Jelikož je byt u I. P. Pavlova, což je mimo hlavní turistickou zónu, bylo jasné, že se byt ve vysoké konkurenci musí odlišit designem, který zaujme na fotkách na první pohled.

Hravý dětský pokoj pro malého šoféra

Malý Ondra už vyrostl dětské postýlce, proto pro něj chtěli rodiče ve spolupráci s designérem nový pokojíček, kde by měl dostatek místa na hraní, spaní a do budoucna i učení a kde by zároveň bylo dost úložných prostor.

Z obyčejné koupelny relaxační místnost se saunou

Majitelé domu v Prostějově plánovali rekonstrukci své nevyhovující koupelny, ale na jejích 16 m2 si vysnili také saunu, aby mohli doma opravdu naplno relaxovat tak, jak to mají nejraději. Pro nás byl tento nelehký úkol skvělou výzvou.

Prosvětlený minimalistický byt pro mladou rodinu

Mladá rodina se na nás obrátila s přáním vyřešit interiér nově koupeného pražského bytu. Majitelka chtěla interiér zútulnit a připravit k příjemnému užívání pro rodinu i návštěvy.

Jemný interiér pražského bytu

Máte rádi barvy, ale nejste si jistí, nakolik se do nich pouštět? Někdy stačí malý detail a váš prostor dostane úplně nový nádech.

Bydlení s krbem v malém domě

Dětský pokoj s bunkrem pro dva brášky

Teď zrovna v téhle domácnosti frčí autíčka a mašinky, ale pokojíček pro dva kluky poskytuje spoustu prostoru i k jiným hrám. Fantazii se meze nekladou.

Velkorysý penthouse pro rodinu

Více příběhů

Pomůžeme vám s bydlením i pronájmem

Když chcete nový interiér

Přejete si svůj interiér nově zařídit a využít celý prostor efektivněji? Cenu návrhu určuje typ a počet pokojů.

od 28 000 Kč bez DPH
Co všechno to obnáší

Když chcete rekonstruovat

Potřebuje váš byt či dům vedle nového vybavení i stavební úpravy či nové povrchy a rozvody?

od 43 000 Kč bez DPH
S čím můžete počítat

Když chcete, aby váš byt vydělával

Chcete si nechat vytvořit interiér, který zaujme nájemníky a hosty a v němž se budou cítit skvěle?

od 44 000 Kč bez DPH
Jak tvoříme interiér, aby vydělával víc

Co je v ceně návrhu

  • osobní návštěvy designéra v navrhovaném interiéru
  • dva návrhy řešení dispozice, materiálů a barev
  • konzultace stavebních úprav (například příčky nebo elektrické rozvody)
  • 3D vizualizace finálního návrhu interiéru
  • příprava na realizaci – seznam doporučených výrobků a řemeslníků
Podívejte se jak návrh probíhá

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Chcete vyřešit rekonstrukci bytu nebo realizaci nového domova jako funkční a hezký celek. Chcete interiér, ve kterém se dá žít bez kompromisů.

Chcete se ve svém domě nebo bytě cítit jako doma i na úkor toho, že se váš každá návštěva bude pořád dokola ptát: „Jé, odkud to máte, to je hezký!“

Chcete domov podle svých představ. Potřebujete profesionály, kteří vás v tom podpoří. Návrh i realizace interiéru je pod vaší taktovkou.