Od návrhu až po realizaci. Pod vaší taktovkou

Navrhneme interiér domu či bytu na míru vám i vašemu rozpočtu

Naši bytoví architekti a designéři vám vytvoří funkční a originální interiér a naplánují nutné stavební úpravy. Vyznají se v materiálech, barvách, ale třeba i ve světlech. Vědí, který nábytek a doplňky jsou nejen hezké a originální, ale i kvalitní a dostupné. Výsledný interiér si dobře představíte díky 3D vizualizaci.

Doporučíme vám konkrétní výrobky a dodavatele

Spolupracujeme se zručnými truhláři i dodavateli nábytku a bytových doplňků zvučného jména a praktického designu. Do vašeho interiéru vám doporučíme konkretní výrobky a poradíme vám, jak je bezstarostně pořídit u našich spolehlivých partnerů. Pokud chcete, dohlédneme také na stavební práce, výrobu řešení na míru a instalaci u vás doma.

Vy rozhodujete. My garantujeme

Chápeme, že jste často frustrovaní nepřehlednou nabídkou bytových architektů, obchodů s nábytkem a řemeslníků. S námi máte přehled a kontrolu. Cenu za návrh znáte dopředu, stejně jako přesně víte, co dostanete. Celý proces návrhu sledujete a každou fázi schvalujete ve svém online účtu. Nestane se vám tak, že se vám výsledný návrh nebude líbit. Za naše designéry ručíme - kdybyste si zásadně nesedli, tak vám nabídneme jiného.

Jak může vypadat váš domovZobrazit více

Jak navrhneme váš nový domov?

Vyberte si balíček nebo poptejte cenu

Podle výměry prostoru a počtu pokojů zvolte váš balíček. Pokud máte větší prostor, který v našem ceníku nenajdete, napište nám a my vám nabídneme cenu.

Vaše preference a styl

Na začátek se vás zeptáme na pár otázek o tom, jaký interiér byste rádi. Vaše odpovědi jsou důležité pro naši představu o tom, jaký designér by se vám hodil.

Spojte se s designérem

Podle předchozích otázek z dotazníku vám doporučíme až 3 designéry. Jednoho si podle jeho portfolia vyberete a nezávazně a zdarma s ním proberete svoji představu interiéru.

Platba za projekt

Teprve, když si budete jisti, že si designérem sednete, zaplatíte půlku celkové ceny na náš účet. Zbytek doplatíte, až vám odevzdáme hotový projekt.

Hezkey Ceník

Zakládáme si na tom, že u nás vždy dopředu víte, co dostanete a kolik za to zaplatíte. Připravili jsme pro vás výhodné cenové balíčky pro bytové prostory, sestavené podle počtu místností a celkové podlahové plochy. Doplňkové prostory, jako je předsíň a chodba, počítáme za ½ ceny standardního pokoje. Uvedené ceny jsou bez DPH.K návrhu vám designér doporučí i konkrétní výrobky, na které dostanete od výrobců lepší podmínky dodání. Ušetříte tak spoustu času pro hledání, běhání po obchodech a zdlouhavé domluvy objednávek.

Vydejte se na cestu za novým interiérem. První nezávaznou konzultaci s vybraným designérem máte zdarma.

Chci konzultaci k mému projektu

Nenašli jste typ nebo rozlohu svého interiéru v našich balíčcích?

Nebo chcete pomoct i s kompletní rekonstrukcí interiéru?Máte nový byt od developera a chcete pomoct s klientskými úpravami a připravit byt k nastěhování?

Zeptejte se nás na cenu

Co je v ceně každého balíčku?

Ručíme vám za vaši spokojenost. Rovnou třikrát!

Co říkají naši zákazníci?

„Výsledný návrh předčil mé očekávání. Nikdy už v interiéru neudělám cokoliv bez bytového architekta. Navíc jsem neutopil čas porovnáváním a kupováním šuntů, ale realizoval jsem návrh s ověřenými dodavateli.“


Filip, dětský pokoj (Praha)

„Nejvíc mi vyhovovalo, že jsem přesně věděla, co si kupuji, věděla jsem fáze projektu a hrubou časovou osu. Oceňuji i to, že se dá v podstatě všechno řešit na dálku přes Hezkey účet.“


Renata, rodinný dům (Úhonice)

„Bez designérky bych byla ztracená především se stavebními úpravami mého nového developerského bytu. Netušila jsem, že i u nového bytu budu hýbat s příčkami a řešit třeba přesekání elektriky či umístění odpadů.“


Petra, třipokojový byt (Praha Vítkov)

„Splnila jsem si sen především s velkou knihovnou na míru, kterou bych si sama nenavrhla. Projekt jsme řešili po večerech a víkendech, kdy mi to vyhovovalo.“


Bára, dvoupokojový byt (Praha Žižkov)

„Vedle samotného návrhu jsme velmi ocenili i doporučení konkrétních výrobků a rozkreslení řešení na míru.“


Petr a Vlaďka, rodinný dům (Blansko)

„Realizace rekonstrukce bytu dopadla nad očekávání. Design je neotřelý a přitom velmi praktický. Po celou dobu jsem cítila péči a zájem všech zúčastněných. Servis byl komplexní a cena velmi přijatelná. Nemohu jinak než doporučit!“


Markéta, dvoupokojový byt (Praha)