Tým, který zaručí, že vás bude tvorba interiéru bavit

Za Hezkey stojí parta lidí, kterou spojuje nadšení pro krásné prostory. Propojování vize s talentem, zkušenosti, empatie a lidskost jsou základem. Naším cílem je spokojený klient, který díky nám získá přesně takový interiér, jaký si pro svůj byznys úspěch nebo domácí pohodu vysnil.

Pavel Mrázek

zakladatel firmy

Pavel je otec Hezkey a jako správný rodič o své dítko svědomitě pečuje. Firmu vede a dohlíží na rozvoj našich služeb.

Jana Yamato

projektová manažerka pro byty

Jana překládá architektonštinu do češtiny a zpátky a pečlivě střeží přání zákazníků a spokojenost celého týmu.

Jakub Klíma

projektový manažer pro firmy

Jakub dohlíží na to, aby firemní projekty časově a rozpočtově šlapaly podle plánu. A vždy má ty nejaktuálnější informace.

Kristína Félová

projektová manažérka

Kristína se stará, aby naše komerční interiéry byly návodem na úspěch. Nejspíš se s ní poznáte při projektu na Slovensku.

Příběh Hezkey

Všechno to začalo nápadem v roce 2013, který mě trknul, když jsem si vybavoval svůj nový byt, chtěl jsem si přizvat profesionála, který by mi s návrhem bytu pomohl. Nabídka interiérových designérů ale byla pro mě nepřehledná. Nevyznal jsem se ani ve složité nabídce nábytkářských firem a řemeslníků.

Dali jsme dohromady tým architektů, designérů a realizačních firem a společně jsme začali domácnostem a firmám pomáhat k jejich vysněným interiérům. Od návrhu až po realizaci.

Vytvořili jsme už přes 90 interiérů. Na návrzích firemních interiérů se pak vedle architektů podílí i grafici, nebo třeba fotografové, tak abychom vytvořili jeden fungující koncept, ve kterém se budou dobře cítit zaměstnanci či klienti.

Další kapitolu našeho příběhu rádi začneme psát i s vámi. Pokud hledáte profíky, kteří využijí potenciál vašeho prostoru i rozpočtu a se kterými se vám bude dobře pracovat, tak jste tu správně.

Těšíme se, že pomůžeme s návrhem interiéru i vám!
Pavel Mrázek