Tým, který zaručí, že vás bude tvorba interiéru bavit

Za Hezkey stojí parta lidí, kterou spojuje nadšení pro krásné prostory. Propojování vize s talentem, zkušenosti, empatie a lidskost jsou základem. Naším cílem je spokojený klient, který díky nám získá přesně takový interiér, jaký si pro svůj byznys úspěch nebo domácí pohodu vysnil.

Pavel Mrázek-Argyelán

zakladatel firmy

Pavel je otec Hezkey a jako správný rodič o své dítko svědomitě pečuje. Firmu vede a dohlíží na rozvoj našich služeb.

Jana Yamato

projektová manažerka pro byty

Jana překládá architektonštinu do češtiny a zpátky a pečlivě střeží přání zákazníků a spokojenost celého týmu.

Jakub Klíma

projektový manažer pro firmy

Jakub dohlíží na to, aby firemní projekty časově a rozpočtově šlapaly podle plánu. A vždy má ty nejaktuálnější informace.

Kristína Félová

projektová manažérka

Kristína se stará, aby naše komerční interiéry byly návodem na úspěch. Nejspíš se s ní poznáte při projektu na Slovensku.

Přidejte se k nám

Do našeho týmu právě hledáme vhodné kandidáty pro tyto pozice

Příběh Hezkey

Všechno to začalo nápadem v roce 2013, který mě trknul, když jsem si vybavoval svůj nový byt, chtěl jsem si přizvat profesionála, který by mi s návrhem bytu pomohl. Nabídka interiérových designérů ale byla pro mě nepřehledná. Nevyznal jsem se ani ve složité nabídce nábytkářských firem a řemeslníků.

Dali jsme dohromady tým architektů, designérů a realizačních firem a společně jsme začali domácnostem a firmám pomáhat k jejich vysněným interiérům. Od návrhu až po realizaci.

Vytvořili jsme už přes 90 interiérů. Na návrzích firemních interiérů se pak vedle architektů podílí i grafici, nebo třeba fotografové, tak abychom vytvořili jeden fungující koncept, ve kterém se budou dobře cítit zaměstnanci či klienti.

Další kapitolu našeho příběhu rádi začneme psát i s vámi. Pokud hledáte profíky, kteří využijí potenciál vašeho prostoru i rozpočtu a se kterými se vám bude dobře pracovat, tak jste tu správně.

Těšíme se, že pomůžeme s návrhem interiéru i vám!
Pavel Mrázek-Argyelán