Flexibilní kanceláře pro každý typ práce

Právě teď je ten nejlepší čas na kanceláře, které jsou bezpečné, inspirativní a umí reagovat i na nevšední výzvy!

Vytvoříme atraktivní koncept, který bude lákat talenty, zvýší motivaci vašich zaměstnanců a přispěje k úspěchu vaší firmy. Využijeme váš prostor i rozpočet na maximum a vytvoříme prostředí, které dá vám i vašim zaměstnancům flexibilitu i dnes tolik potřebnou variabilitu. Navrhneme a zrealizujeme pro vás interiér kanceláří, ať už se jedná o nový fit-out, nebo třeba o předělání stávající kanceláře.

Poptat návrh Flexibilní kanceláře Flexibilní kanceláře
Co vám můžeme nabídnout?

Analýza vašich potřeb

Než se pustíme do návrhu, tak si ujasníme, co vlastně potřebujete. Zkombinujeme to s dalšími dostupnými daty a s vašimi plány do budoucna. Hurá, máme zadání!

Projekt interiéru kanceláří

Vytvoříme vám kvalitní a nadčasový návrh, který co nejlépe využije váš prostor i rozpočet. V týmu máme šikovné a komunikativní architekty, zodpovědné projekťáky i kreativní grafiky.

Realizace pod dozorem odborníka

Jsme v tom s vámi po celou dobu od vypracování návrhu až po realizaci. Pracujeme s ověřenými stavebními firmami, řemeslníky a dodavateli. Dohlédneme na dodržení termínu i rozpočtu.

Proč se vyplatí flexibilní kanceláře?
obsahuje video
obsahuje video

Relaxační a potkávací zóna uprostřed výrobní haly

Proč byste se ve výrobní hale nemohli cítit jako v oáze klidu a zeleně? Vytvořili jsme celkovou architekturu i interiér pavilonu nazvaného Amazonie sloužícího k odpočinku a setkávání zaměstnanců.

Kde už je to „hezkey“?
obsahuje video

Restart kanceláří: Heureka přechází na smart office

Jednička na trhu by neměla trendy následovat, ale udávat, takže úkol pro nás byl jasný: vytvořit kanceláře pro 21. století. Předělali jsme jak pražské, tak liberecké kanceláře Heureky. Vše s důrazem na flexibilitu a moderní styl práce, akcelerovaný covidovou dobou.

Flexibilní kanceláře nachystané pro budoucí výzvy

Zadáním business inteligence firmy BizMachine pro nové kanceláře v unikátní karlínské kancelářské budově Praga Studios bylo připravit prostor pro současných 30 zaměstnanců a mít možnost do budoucna pohodlně usadit až dvojnásobek. Vytvořili jsme pracovní prostředí, které prezentuje ambiciózní firmu a které umožňuje jejím zaměstnancům podávat ty nejlepší výkony.

Funkční a dynamické kanceláře z podkrovního bytu

Pro investorskou skupinu Presto Ventures, která má za sebou desítky startupů, začaly být jejich kanceláře v podkrovním bytě ve Slovanském domě malé. Úkolem pro nás tak bylo propojit stávající byt s novým a vytvořit v nich pracovní prostředí moderní dynamické společnosti a zároveň zachovat příjemnou atmosféru menšího kolektivu.

Kanceláře, které lákají nové talenty

Rychle rostoucí startup Deepnote, který slaví úspěch mezi uživateli i investory, potřeboval přestěhovat své pražské kanceláře. Vybrali si podkrovní prostor s dvěma terasami a úchvatnými výhledy na Prahu. My jsme z něho udělali flexibilní interiér, připravený pro měnící se potřeby firmy, který láká návštěvníky i nové talenty.

obsahuje video

Přeměna open space na kanceláře, kde se příjemně pracuje

Vedení úspěšné HR platformy JenPrace.cz se připravovalo na rozšíření týmu a zároveň chtělo zlepšit fungování stávajících otevřených kanceláří, kde se jednotlivá oddělení rušila. Změna měla také podpořit potkávání zaměstnanců a propsat neformálnost firmy do svého prostředí.

obsahuje video

Nová Modrá: Banka, kde se cítíte dobře

Už sedm let měníme pobočky Modré pyramidy. Náš koncept přístupné pobočky, kde jsou klienti a poradci partneři, najdete na čtyřiceti místech po celé zemi. Původně to na pobočkách vypadalo spíš jako na poště a necítili se tu dobře klienti ani zaměstnanci. Interiéru dominovala tmavomodrá barva a velké stoly oddělovaly klienty od poradců. A pak přišla změna.

Ani open space, ani uzavřené kanceláře, prostě Avocode

Avocode pomáhá se svým softwarem v práci programátorům, přitom jejich vývojáři seděli v tmavém open spaceu, kde se vzájemně rušili. Rozhodli se tedy pronajmout nové kancelářské patro, kde chtěli svým kolegům dopřát příjemný prostor, kde můžou nerušeně pracovat, nebo věci společně diskutovat.

obsahuje video
obsahuje video

Moderní kanceláře v historické budově

Tmavé místnosti historické budovy v centru Prahy působily navzdory velkorysému prostoru stísněně a nevlídně. Právě proto chtělo vedení Modré pyramidy a Bidli navrhnout proměnu jak kanceláří, tak klientských prostor.

V bance jako doma: Nový koncept pobočky UniCredit Bank v Bratislavě

Pro jednu z největších bank v Česku i na Slovensku jsme vytvořili nový koncept bankovní pobočky, kde se klienti i bankéři cítí příjemně a díky domáckému vybavení skoro jako v obýváku. Celý prostor je přehledný, nachystaný pro různé typy jednání a vybavený moderními technologiemi. První pobočka v novém kabátě otevřela v Bratislavě na Šancové.

obsahuje video

Chytře rozdělený open space, kde pulsuje spolupráce (a recepce)

Rostoucí IT firma potřebovala zařídit kanceláře pro pohodové soužití různorodých profesí. Navrhli jsme prostor účelně rozdělit, aby poskytoval všem od ajťáků až po projekťáky místo pro soustředění, spolupráci, rozhovor i relax.

Odpočinková zóna s bistrem pro zaměstnance

Nevyhovující zázemí s kuchyňkou jsme proměnili ve vzdušnou odpočinkovou zónu, kde se všichni rádi setkávají. Kvalitní přestávka má totiž velký vliv na pracovní výkon i motivaci zaměstnanců. Energii jim dodá barevný nábytek, pokojové rostliny a mechové obrazy.

Jednací místnosti, kde jsou i dlouhé porady zážitkem

V sídle společnosti Bidli a Hypocentra Modré Pyramidy v Jindřiské ulici v centru Prahy jsme vytvořili různé typy jednacích prostor pro setkání poradců a klientů.

Na prvním dojmu záleží: Recepce, která vítá a reprezentuje

V pražské centrále Modré pyramidy se na recepci trochu zastavil čas – recepční byla utopená za vysokým pultem a obklopená džunglí rostlin. Bylo na čase sladit filozofii firmy, která vytváří lidem nové domovy, s fyzickou podobou vstupu do jejich centrály.

Více příběhů

S kým a na čem spolupracujeme?

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Chcete vyřešit celkový koncept kanceláří a vytvořit příjemné a funkční pracovní prostředí pro vaše zaměstnance a obchodní partnery. Chcete kvalitní design a záruku, že se všechno stihne v termínu a dodrží se rozpočet.

Toužíte po efektivním rozvržení pracovních míst, po funkčním zázemí a atraktivních reprezentačních prostorách? Chcete pěknou novou recepci, zasedací místnost, relax zónu nebo kuchyňku?

Nechcete jen obyčejné kanceláře, ale promyšlené pracovní prostředí, ve kterém je radost pracovat a tvořit. Chcete místo, které zvýší efektivitu vašich zaměstnanců.

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.