Dětský pokoj s bunkrem pro dva brášky

Teď zrovna v téhle domácnosti frčí autíčka a mašinky, ale pokojíček pro dva kluky poskytuje spoustu prostoru i k jiným hrám. Fantazii se meze nekladou.

Dětský pokoj pro dva brášky

Základem pokoje je dvoupatrová postel, díky které na podlaze zbylo dost místa. Pár let budou kluci potřebovat místo hlavně pro zábavu, designérka Petra proto vymyslela chytré úložné prostory na všechny druhy hraček. Třeba originálně řešené schody od postele s několika velkými zásuvkami. Ostatní věci se lehce schovají do velké vestavné skříně s posuvnými dveřmi. Až trochu povyrostou, pořídí jim rodiče větší pracovní stoly, aby měli kde dělat domácí úkoly. Hračky nejspíš postupně vystřídají knihy, vybavení pro sport a další koníčky. Dětský pokoj pro dva brášky - úložný prostor ve schodištiKdyž kluky omrzí koukání na pohádky, můžou jít lovit strašlivého krokodýlaDětský pokoj pro dva brášky - dvoupatrová postelVětšina věcí se schová do vestavné skříně a prostor tak působí vzdušněDětský pokoj pro dva brášky - okýnkoDíky kulatému oknu se postel může proměnit v parádní pozorovatelnu

Správně navržený pokojíček umí růst s jeho obyvateli. I když různé originální kousky nábytku působí zábavně, základní vybavení, jako postel a skříň by mělo být spíše univerzální. Naopak u doplňků se nebojte vyřádit. Můžete je obměňovat tak často, jak vaše děti budou přicházet s novými zálibami. Pokojíček je tak bude pořád bavit.

Podívejte se na interiér celého bytu

Tento dětský pokoj je součást naší realizace minimalistického bytu pro mladou rodinu - podívejte se na celou realizaci zde.

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Dále by vás mohlo zajímat

Bydlení s krbem v malém domě

Byt s Buddhou a levitující postelí

Jemný interiér pražského bytu

Kuchyně s úložným prostorem ve schodišti