Hravý dětský pokoj pro malého šoféra

Malý Ondra už vyrostl dětské postýlce, proto pro něj chtěli rodiče ve spolupráci s designérem nový pokojíček, kde by měl dostatek místa na hraní, spaní a do budoucna i učení a kde by zároveň bylo dost úložných prostor.

Interiér dětského pokoje na míru


"Výsledný návrh předčil mé očekávání. Nikdy už v interiéru neudělám cokoliv bez bytového architekta. Navíc jsem neutopil čas porovnáváním a kupováním šuntů, ale realizoval jsem návrh s ověřenými dodavateli."

- Filip, otec malého Ondry


Jak jsme interiér proměnili

  • Designérka Petra navrhla řešení pokojíku, které s Ondrou poroste. Základem pokoje je nábytek v neutrálních barvách vyrobený na míru. Pod patrovou postelí vznikl skvělý bunkr s volantem představující vnitřek autobusu, který může v budoucnu sloužit třeba k ukládání sportovních potřeb.
  • Do pokoje navrhla designérka spoustu vychytávek, například úložné šuplíky schované do schodů, síť u postele, magnetickou lištu na angličáky nebo velkou roli papíru na kreslení u stolu. Protože je chlapeček fanoušek autíček, pokojíček zdobí tematické dekorace.

Zajímavosti a fotky

  • Nový pokojík měl být překvapení pro malého Ondru k narozeninám, vše se tak muselo stihnout právě do toho data.

Interiér dětského pokoje na míruInteriér dětského pokoje na míruInteriér dětského pokoje na míruInteriér dětského pokoje na míruInteriér dětského pokoje na míruInteriér dětského pokoje na míruInteriér dětského pokoje na míruInteriér dětského pokoje na míruInteriér dětského pokoje na míruInteriér dětského pokoje na míru

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Dále by vás mohlo zajímat

Čím menší prostor, tím větší výzva: Jak na interiér garsonky?

obsahuje video

Domek jako výzva: Jak zde pohodlně zabydlet celou rodinu?

obsahuje video

Tento panelákový byt byste po rekonstrukci nepoznali

Retro interiér pro moderní bydlení