Lákavý apartmán z nového podkrovního bytu

I když bydlí jinde, rozhodli se mladí manželé investovat do nového půdního bytu v atraktivní lokalitě jen kousek od pražského Náměstí Míru. Doufají, že tento krásný podkrovní mezonet bude v budoucnu sloužit jako další příjem pro jejich děti nebo jako bydlení pro jedno z nich. Pro tuto chvíli se ale rozhodli byt navrhnout a vybavit pro účely krátkodobých pronájmů přes Airbnb a s tímto nápadem se obrátili na nás.

Interiér bytu na pronájem

Rozsah a specifika projektu

  • Mezonetový byt 3+kk převzali majitelé jako novostavbu s hotovou koupelnou a podlahou. Vše ostatní bylo potřeba zařídit. 
  • Aby byl podkrovní prostor využitý opravdu naplno, navrhla naše architektka Zuzka do obytné místnosti ve spodní části mezonetu novou kuchyň. Zároveň myslela na to, aby byl apartmán dostatečně lákavý a zajímavý pro hosty, kteří hledají hezké ubytování v Praze, takže sem navrhla několik zajímavých kousků na míru. 
  • Celý byt navrhla architektka ve světlých barvách, které doplňují kontrastní černé prvky, např. designová svítidla, a zelené rostliny, které zútulní každý prostor.

Zajímavosti

  • Bytem prostupují zajímavé prvky, které mají za úkol zaujmout a přitáhnout pozornost. Díky vysokým stropům ve spodní části bytu sem architektka navrhla obytné patro, do kterého umístila síť a polštáře pro pohodlné lenošení, nebo houpačku do jedné z ložnic. 

Interiér bytu na pronájem

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.

Dále by vás mohlo zajímat

Rekonstrukce: Nové víkendové bydlení pro milovníky hudby

Moderní domek pro mladou rodinu

Druhý domov v kopcích Šumavy

Moderní bydlení ve sto let starém bytě