Moderní domek pro mladou rodinu

Sympatický pár nás oslovil s požadavkem příjemného a moderního interiéru. Náš cíl byl jasný. Vytvořit otevřený, ale přesto útulný prostor, který bude rodinu těšit léta.

Hezkey řešení   

  • V projektu nového domu už nebylo možné provádět větší stavební úpravy, ale designérka i přesto chtěla prostor opticky zvětšit pomocí vysokých dveří. Vizuálně jsme jej proto prodloužili obkladem až po strop ze stejného dřeva, jako dveře samotné.

  • Dřevěný obklad jsme zvolili i pro snížený strop v kuchyni a lépe tak oddělili kuchyňskou část od obýváku.  

  • Celému prostoru jednoznačně dominuje prosklený krb. Nechtěli jsme od něj odvádět pozornost, nástěnnou televizi jsme proto schovali za obraz na kolejnicích.  

  • Vysoké police na ocelových rámech působí čistě a zároveň opticky zvyšují strop.  

  • Dřevo v černé i přírodní úpravě v kontrastu s betonovou stěrkou a měkkými křesly se vzájemně vůbec neruší, naopak dělají jednoduchý design jedinečný.      


"S klienty jsme si sedli jak lidsky, tak stylově. Spolupráce tak proběhla vlastně velmi rychle. Přáli si nadčasový interiér a nebáli se proto investovat do kvalitního designu. Projekt byl opravdu potěšením i díky krásnému místu, kde se nachází. "

-- Petra, Architektka interiéru


Postaveno Hezkey

Domek je zatím stále ve výstavbě. Díky našemu návrhu má klient jistotu, že všechny detaily jsou promyšleny předem a později se vyhne zbytečným úpravám. Třeba zbytečnému přemísťování nevhodně umístěných zásuvek a vypínačů.

Stejně jako potřebujete během výstavby stavební dozor, je dobré mít při realizaci interiéru zkušeného odborníka, který pohlídá a zkoordinuje všechny dodávky. Jeden z našich zkušených projektových manažerů dohlédne na to, aby se vysněný domov stal realitou. Bez starostí.

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.

Dále by vás mohlo zajímat

Druhý domov v kopcích Šumavy

Moderní bydlení ve sto let starém bytě

Čím menší prostor, tím větší výzva: Jak na interiér garsonky?

obsahuje video

Domek jako výzva: Jak zde pohodlně zabydlet celou rodinu?