Rekonstrukce: Nové víkendové bydlení pro milovníky hudby

Impulz pro změnu může být různý. Pro majitele víkendového domu v Jílovišti u Prahy bylo nejdůležitější vyřešit špatnou akustiku. Jeden z nich je totiž hudební nadšenec, a tak mu špatné zvukové vlastnosti domu doslova nedávaly spát. Zároveň pro ně bylo důležité vytvořit příjemný nadčasový interiér, napravit nedostatky po předchozím majiteli a udělat z něj opravdu plnohodnotný druhý domov.

Interiér kuchyně v rodinném domě

Hezkey řešení

  • Vzhled dřevěných akustických panelů byl pro architektu Petru velkou inspirací a promítla ho do celého designu. Třeba vroubkovaná TV stěna nejen ladí se zbytkem interiéru, ale současně tlumí zvuk.
  • Se stejným úmyslem zvolila těžší závěsy nebo příjemný koberec. Funkce a design jednoduše musí jít ruku v ruce. 
  • Minimalistická, ale přitom příjemná kuchyně má všechny naše oblíbené vychytávky jako vhodně umístěné skryté zásuvky, led podsvícení i skrytou digestoř, která předtím v kuchyni úplně chyběla.
  • V pokojíčku jsme doplnili druhý pracovní/herní stůl, abychom předešli sourozeneckým šarvátkám, všechny elektrické rozvody jsme schovali za nábytek a vytvořili jsme také příjemný prostor na polehávání v okně.

Interiér obýváku a kuchyně v rodinném domě

Majitelé se s architektkou shodli hned na prvním návrhu interiéru, a ten se jim tak líbil, že se rozhodli projekt rozšířit i na další místnosti. Kombinace příjemných zemitých barev a přírodních materiálů udělala z nového návrhu interiéru lásku na první pohled.


“Spolupráce s architektkou byla výborná, hned první návrh byl dokonalý. Když jsme přece jen chtěli nějakou změnu, nebyl to problém a paní architektce se podařilo vždy najít šikovné řešení.”

-- klientka Dagmar


Interiér kuchyně v rodinném domě

Postaveno Hezkey

Dohlédneme i na maličkosti, vy relaxujte.

Na výběr a koordinaci řemeslníků a průběh všech prací dohlížela naše projektová manažerka Petra. Majitelé si potrpí na kvalitní zvuk, a proto potřebovali takovou TV stěnu, do které by schovali všechna audio zařízení bez toho, aniž by se jednotlivé části dotýkaly, na což předtím neměli prostor. Petra dohlédla také na to, aby truhláři vytvořili vše dle specifických přání klientů. Architektka pomohla i s výměnou nevhodného osvětlení v celém domě za nové. 


“Projektová manažerka Petra byla skvělá! Ušetřila nám spoustu času koordinací a komunikací s řemeslníky. Přesně to jsme chtěli.”

-- klientka Dagmar


Interiér kuchyně v rodinném domě - projektová manažerka

Zajímavosti a fotkyInteriér jídelny v rodinném domě za PrahouInteriér kuchyně v rodinném domě za PrahouInteriér kuchyně v rodinném domě za PrahouInteriér televizní stěny v rodinném domě za PrahouInteriér dětského pokoje v rodinném domě za PrahouInteriér dětského pokoje v rodinném domě za PrahouInteriér dětského pokoje v rodinném domě za Prahou

Za zapůjčení dekorací na focení děkujeme Nila Store.Interiér dětského pokoje v rodinném domě za Prahou

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.

Dále by vás mohlo zajímat

Moderní domek pro mladou rodinu

Druhý domov v kopcích Šumavy

Moderní bydlení ve sto let starém bytě

Čím menší prostor, tím větší výzva: Jak na interiér garsonky?