Skybox se na jednu noc proměnil v ložnici

Komunitní platforma Airbnb, která zprostředkovává ubytování lidem z celého světa, připravila ve spolupráci s O2 Czech Republic exkluzivní soutěž pro všechny hokejové fanoušky. Na jednu noc přestavěla jeden ze skyboxů v O2 Areně na speciální hokejovou ložnici, kde bude výherce sledovat hokejový zápas mezi Českou republikou a Kanadou.

Na designu se podíleli architekti, které sdružuje online projekt Hezkey. Jejich cílem bylo podtrhnout atmosféru zápasu a dát výhercům pocit blízkosti ledu a hráčů. Největší inspirací při výběru materiálů hokejové ložnice byl led.

Lesklé a průhledné povrchy se speciálním osvětlením se opakují nejen na vybavení, ale také na stěnách. Nad postel umístili místo obrazu zvětšené kopie nákresů hřišť, které slouží trenérům pro vysvětlování herní strategie. Do zdí jsou zajímavě zakomponovány i další doplňky jako rukavice, hokejky nebo puky. 

"Češi jsou jedni z nejvěrnějších a nejvíce nadšených hokejových fanoušků na světě," říká generální manažer Airbnb pro Českou republiku Andrew Verbitsky a dodává: „Airbnb je o autentických cestovatelských zážitcích. Jsme rádi, že českým fanouškům můžeme jako první nabídnout možnost přespání v našem speciálním apartmá.“

„Spousta fanoušků chce být co nejblíže ledu a hokejové akci. Je skvělé, že hned dvěma šťastným z nich nabídneme takovýto zážitek," říká hostitel Petr Svěcený, moderátor O2 Sport a dodává: „Od posledního zápasu Česko - Kanada uplynulo už 5 let, když nepočítáme mistrovství světa. Pro diváky to bude úžasný zápas!"

Zdroj: modernibyt.cz

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.

Dále by vás mohlo zajímat