Interiér na jednu noc: ledová ložnice v O2 Aréně

Design interiéru a realizace – od zadání po předání za jeden měsíc! Vytvoření fotek a 2 videí

PŘÍBĚH KLIENTA

  • Airbnb za námi přišlo s bláznivým nápadem – v rámci soutěže na získání více Airbnb hostitelů chtěli přetvořit skybox v O2 aréně u příležitosti hokejového zápasu ČR-Kanada na ledovou ložnici.

  • Interiér musel zaujmout soutěžící, být plně funkční, po akci rychle demontovatelný. A vše musíme udělat do měsíce – včetně fotek a dvou videí. Znělo to bláznivě a nereálně a proto se nám ta výzva tak líbila :)

Takto jsme skybox přebírali:Ledova loznice v O2 arene - pred instalaci

ROZSAH A SPECIFIKA PROJEKTU

  • Navrhli jsme interiér, který schválila americká centrála Airbnb a hned jsme ho zrealizovali – s našimi truhláři jsme to vzali taky jako výzvu a ohromně nás to všechny bavilo.
  • Vše jsme také nafotili a udělali jsme 2 videa – jedno jako nalákání na soutěž a druhé jako příběh páru, který přespání vyhrál.

ZAJÍMAVOSTI

  • Tento projekt byl jedna velká zajímavost a unikát :)
  • Na výsledek se přijeli podívat i zástupci ze zahraničních Airbnb a byli nadšení – ledová ložnice se tak zařadila do knihovny netradičních míst k přespání, které světový startup nabízí – třeba jako ložnici v akváriu se žraloky.
  • Svítící ledová plocha, respektive čelo postele tak zaujalo, že jsme ho pak nainstalovali šéfovi O2 TV do kanceláří a také chundelatý gauč jsme umisťovali na dalších akcích Airbnb.

Zadání pro Hezkey bylo vytvořit unikátní zážitek pro výherce soutěže o přespání v O2 areně u příležitosti hokejového zápasu ČR a Kanady.

Tým Hezkey předčil naše očekávání a vytvořil interiér, který perfektně zapůsobil na fanoušky hokeje, ale uchvátil i další svou atmosférou ledového království v kombinaci s útulností a světelností prostoru. Výherci byli prostorem nadšení a celý Skybox pak při samotném zápasu svítil na celou arénu. Myslím, že spousta účastníků zápasu v tu dobu zatoužilo posadit se spolu s výherci na pohodlnou sedačku s kožešinovým přehozem.

 Hezkey nás uchvátilo svou kreativitou, praktičností řešení interiéru a rychlostí - vše zvládli i s výrobou do měsíce. Zároveň nám nabídli kompletní servis - od návrhu až po výrobu na míru, nafocení a natočení dvou skvělých videí.

Pokud hledáte partnera, který posune váš interiér dál a zároveň bude respektovat váš rozpočet a požadavky, určitě se na Hezkey obraťte.    

-- Václav Gráf, manažer Airbnb zodpovědný za ČR 

CO NA LEDOVOU LOŽNICI ŘEKLI VÝHERCI SOUTĚŽE, KTEŘÍ TAM MOHLI JAKO JEDINÍ PŘESPAT?

JAK VYPADAL VÝSLEDEK

A CO NA SKYBOX ŘEKL JANEK RUBEŠ ZE STREAMU?

Pokud vás zajímá jak realizace probíhala, podívejte se na fotky z průběhu. 

Navrhneme interiér i pro vás

Nechte si i vy vytvořit originální interiér od nás. Ozvěte se nám a budeme v tom s vámi po celou dobu. Vytvoříme návrh, který splní vaše představy, a dohlédneme na kvalitní realizaci i dodržení rozpočtu a termínů. Náš tým architektů, designérů, grafiků a odborníků na komunikaci je tu pro vás.

>>> POSLAT POPTÁVKU