Redesign skyboxu v O2 aréně pro Airbnb

Podívejte se na to, jak celý projekt probíhal. 

“Hezkey pro nás zrealizovalo na klíč redesign interiéru Skyboxu O2 areny pro naši marketingovou kampaň, která neměla v České republice do té doby obdoby. Díky Airbnb je možné cítit se jako doma prakticky kdekoliv, ať už se jedná o kabinuvysokohorské lanovky, na červeném gauči Jana Krause nebo právě ve Skyboxu multifunkční areny. Zadání pro Hezkey bylo vytvořit unikátní zážitek pro výherce soutěže o přespání v O2 areně u příležitosti hokejového zápasu ČR a Kanady.

Tým Hezkey předčil naše očekávání a vytvořil interiér, který perfektně zapůsobil na fanoušky hokeje, ale uchvátil i další svou atmosférou ledového království v kombinaci s útulností a světelností prostoru. Výherci byli prostorem nadšení a celý Skybox pak při samotném zápasu svítil na celou arénu. Myslím, že spousta účastníků zápasu v tu dobu zatoužilo posadit se spolu s výherci na pohodlnou sedačku s kožešinovým přehozem.

 Hezkey nás uchvátilo svou kreativitou, praktičností řešení interiéru a rychlostí - vše zvládli i s výrobou do měsíce. Zároveň nám nabídli kompletní servis - od návrhu až po výrobu na míru, nafocení a natočení dvou skvělých videí.

Pokud hledáte partnera, který posune váš interiér dál a zároveň bude respektovat váš rozpočet a požadavky, určitě se na Hezkey obraťte.”    

-- Václav Gráf, manažer Airbnb zodpovědný za ČR 

Podívejte se na to, jak celý projekt probíhal.