Redesign skyboxu v O2 aréně pro Airbnb

Podívejte se na to, jak celý projekt probíhal. 

“Hezkey pro nás zrealizovalo na klíč redesign interiéru Skyboxu O2 areny pro naši marketingovou kampaň, která neměla v České republice do té doby obdoby. Díky Airbnb je možné cítit se jako doma prakticky kdekoliv, ať už se jedná o kabinuvysokohorské lanovky, na červeném gauči Jana Krause nebo právě ve Skyboxu multifunkční areny. Zadání pro Hezkey bylo vytvořit unikátní zážitek pro výherce soutěže o přespání v O2 areně u příležitosti hokejového zápasu ČR a Kanady.

Tým Hezkey předčil naše očekávání a vytvořil interiér, který perfektně zapůsobil na fanoušky hokeje, ale uchvátil i další svou atmosférou ledového království v kombinaci s útulností a světelností prostoru. Výherci byli prostorem nadšení a celý Skybox pak při samotném zápasu svítil na celou arénu. Myslím, že spousta účastníků zápasu v tu dobu zatoužilo posadit se spolu s výherci na pohodlnou sedačku s kožešinovým přehozem.

 Hezkey nás uchvátilo svou kreativitou, praktičností řešení interiéru a rychlostí - vše zvládli i s výrobou do měsíce. Zároveň nám nabídli kompletní servis - od návrhu až po výrobu na míru, nafocení a natočení dvou skvělých videí.

Pokud hledáte partnera, který posune váš interiér dál a zároveň bude respektovat váš rozpočet a požadavky, určitě se na Hezkey obraťte.”    

-- Václav Gráf, manažer Airbnb zodpovědný za ČR 

Přečtěte si tipy, jak chytře připravit byt pro pronájem, nebo začnětě vydělávat během pár týdnů díky profesionálnímu návrhu od našich designérů. Více do dozvíte zde.