Nová Modrá: Banka, kde se cítíte dobře

Už sedm let měníme pobočky Modré pyramidy. Náš koncept přístupné pobočky, kde jsou klienti a poradci partneři, najdete na čtyřiceti místech po celé zemi. Původně to na pobočkách vypadalo spíš jako na poště a necítili se tu dobře klienti ani zaměstnanci. Interiéru dominovala tmavomodrá barva a velké stoly oddělovaly klienty od poradců. A pak přišla změna.


Hezkey dokázali v minimálním čase s maximálním nasazením a rozumným realizačním rozpočtem připravit zajímavý koncept. Díky, ze jste předčili naše očekávání!"

- Sandra Fridrichová, poradce CEO, zodpovědná za redesign poradenských center


Příběh klienta

  • Původně nás MP oslovila kvůli redesignu Hypocentra v Jindřišské, ale celý koncept se tak zalíbil, že jsme se společně pustili do proměny celé pobočkové sítě po celé republice. Poboček je přes 180 a kolem 40 už má nový modrý kabát.  

Rozsah a specifika projektu

  • Vytvořili jsme moderní a pro klienty i zaměstnance příjemný koncept interiéru adaptovatelný pro jakýkoliv prostor, díky kterému je nyní možné zařídit každou z poboček v jednotném stylu, s odpovídajícími vizuálními prvky i moderním nábytkem.
  • Vedle interiéru jsme vytvořili i nový vizuální styl pro interiéry i exteriéry poboček Modré pyramidy, jehož základem je motiv pyramidek a barevná paleta zahrnující různé odstíny firemní modré, ale i doplňkové barvy, díky kterým nepůsobí interiéry nudně.

Zajímavosti

  • Už po realizaci centrály v Bělehradské ulici v Praze, jsme začali proměňovat i další pracovní prostory jako recepci na centrále, kancelář ředitele nebo zasedací místnosti
  • Nové pobočky jsou velmi kladně hodnoceny jak poradci tak klienty a pomohly vnímání Modré pyramidy jako moderní banky.  
  • Projekt se dostal do finále designérské soutěže Zasedačka roku 2017. 


 „Představa poradce, který pouze sjednává finanční produkty, u nás už dávno neplatí, a proto bouráme tradiční přepážky. V Modré pyramidě dnes poskytujeme odborné poradenství v komplexní škále potřeb klientů a tomu musí odpovídat moderní a přívětivá podoba našich poboček. Abychom se zde s klienty mohli bavit o jejich představách o bydlení a snech o budoucnosti a aby se tu cítili dobře.“

- David Formánek, generální ředitel Modré pyramidy


Podívejte se jak to na pobočkách vypadá

Klientské centrum Hypocentra MP

Proměnou prošlo také Hypocentrum Modré pyramidy sídlící v prvním patře historické budovy v Jindřišské ulici v Praze. I tady jsou interiéry nyní prosvětlené a poradci tu mohou i díky chytře rozmístěnému nábytku komunikovat s klienty uvolněně.

> > > Více o rekonstrukci budovy na Jindřišské ulici si můžete přečíst zde.

Centrála Modré pyramidy v Bělehradské ulici

Vlajkovou lodí nových poradenských center byla samozřejmě její centrála v Bělehradské ulici. Dříve působila i přes prosklené stěny tmavě a stísněně, navíc tu byly vyvolávací systémy jako na poště. Nyní je interiér vzdušný a klienti i poradci se tu cítí opravdu příjemně.interiér kanceláří - poradenská centra Modrá pyramidainteriér kanceláří - poradenská centra Modrá pyramida
interiér kanceláří - poradenská centra Modrá pyramidamodra pyramida bělehradská interiér

Poradenská centra

Zrealizovaných je už kolem 40 poradenských center Modré pyramidy a postupně se v přehledné a přátelské prostory, které vyzývají k návštěvě, promění všechny pobočky po celé republice.interiér kanceláře - poradenská centra Modrá pyramida

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.

Dále by vás mohlo zajímat

V bance jako doma: Nový koncept pobočky UniCredit Bank v Bratislavě

Bankovní pobočka, která studenty vtáhne do hry

Stylový interiér pánského krejčovství pro opravdové gentlemany

Interiér přenosového vozu