Čtyři patra pivního potěšení – interiéry návštěvnického centra

Ikonická značka Bernard chtěla nalákat fanoušky na návštěvu svého pivovaru v Humpolci. Vznikla tak nová budova návštěvnického centra, kde začínají a končí prohlídky pivovaru a kde se můžou návštěvníci zastavit na skvělé jídlo a pivo. Vytvořili jsme interiéry dvou restaurací, obchodu, pivovarské expozice a kinosálu a vše jsme sladili i s exteriérem. Račte vstoupit!

Návrh a realizace interiéru návštěvnického centra Bernardu

Rozsah a specifika projektu

  • Pro návštěvníky pivovaru je určena recepce s obchodem, v druhém patře kinosál s expozicí a ve třetím patře pak pivovarská hospoda, která se dá rozdělit do tří částí pro případné svatby či akce.
  • V posledním patře je pak pro návštěvníky, místní i kolemjedoucí přístupná panoramatická pivovarská restaurace s nádhernými výhledy na Humpolec a s mezaninem, kde návštěvníci můžou sedět mezi krovy budovy bývalých pivovarských štoků.
  • Návštěvnické centrum je otevřené od léta 2022.

Zajímavosti

  • Při tvorbě konceptu jsme se inspirovali industriálním prostředím pivovaru. V interiéru jsou použity měď, dřevo, kontrastní tmavé materiály, ale třeba i výrazná skleněná světla.
  • Specifickým prvkem jsou pak dekorativní a dělící stěny z pivních lahví, které v interiéru rozehrávají rafinovanou světelnou hru.

Interiér návštěvnického centra Bernardu

Návštěvnické centrum na modelu, který je umístěný v expozici ve druhém patřeModel návštěvnické centra Bernardu

U vstupu vás uvítá recepce a obchodInteriér recepce návštěvnického centraInteriér obchodu návštěvnického centra BernarduInteriér obchodu návštěvnického centra pivovaruInteriér obchodu v návštěvnickém centru v Humpolci

Ve druhém patře si projdete expozici o historii Bernardu a podíváte se na příběh značky v kinosáleInteriér výstavní expozice BernarduInteriér expozice návštěvnického centra pivovaruInteriér kinosálu návštěvnického centra pivovaru

Ve třetím patře je pivnice, kde probíhají ochutnávky piva a která se dá také pronajmout na svatby, nebo třeba firemní večírky. Prostor se dá rozdělit až na tři samostatné části pomocí posuvných panelů.Interiér pivnice v pivovaruInteriér pivnice v návštěvnickém centru pivovaruInteriér pivnice v pivovaru v HumpolciInteriér pivnice a prostor k pronájmu v pivovaru

V posledním patře je pivovarská restaurace s vyvýšeným patrem hned pod krovy a s vyhlídkovou terasou. Pivovarská restaurace Bernardu v HumpolciInteriér pivovarské restaurace BernarduInteriér mezzaninu v pivovarské restauraciNávrh a realizace interiéru restaurace v pivovaruInteriér pivovarské restaurace v HumpolciInteriér pivovarské restaurace - stěna z pivních lahvíInteriér návštěvnického centra - pohled na pípuInteriér pivovarské restaurace - pohled na pec

Realizační tým: Autor: Barbara Bencová, spoluautoři: Jakub Klíma a Lenka Hradecká, spoluautor obchodu: Petra Barotková. Projektové řízení: Martin Machů a Jakub Klíma. Autor fotografií: Pivovar Bernard.

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.

Dále by vás mohlo zajímat

Bistro, komunitní prostor a hlídání dětí v jednom interiéru? Jde to!

Středomořské bistro s autentickou kuchyní a atmosférou

Redesign fungující restaurace: Itálie v interiéru i na talíři

V této kavárně se prostě budete cítit příjemně