Čtyři patra pivního potěšení – interiéry návštěvnického centra

Ikonická značka Bernard chtěla nalákat své fanoušky na návštěvu svého pivovaru v Humpolci. Vzniká tak nová budova návštěvnického centra, kde budou začínat a končit prohlídky pivovaru. Vytvořili jsme interiéry dvou restaurací, obchodu a kinosálu a vše jsme sladili i s exteriérem.

Interiér pivovarské restaurace

Rozsah a specifika projektu

  • Pro návštěvníky pivovaru je určena recepce s obchodem, v druhém patře kinosál s expozicí a ve třetím patře pak pivovarská hospoda, která se dá rozdělit do tří částí pro případné svatby či akce.
  • V posledním patře je pak pro návštěvníky, místní i kolemjedoucí přístupná panoramatická pivovarská restaurace s nádhernými výhledy na Humpolec a s mezaninem, kde návštěvníci můžou sedět mezi krovy budovy bývalých pivovarských štoků.
  • Momentálně se budova staví a návštěvnické centrum má být otevřené začátkem roku 2021.

Zajímavosti

  • Při tvorbě konceptu jsme se inspirovali industriálním prostředím pivovaru. V interiéru jsou použity měď, dřevo, kontrastní tmavé materiály, ale třeba i výrazná skleněná světla.
  • Specifickým prvkem jsou pak dekorativní a dělící stěny z pivních lahví, které v interiéru rozehrávají rafinovanou světelnou hru.

Interiér pivovarské restauraceInteriér pivovarské restauraceInteriér pivovarské restaurace.Interiér pivovarské restaurace.

Pivovarská hospoda Interiér pivovarské hospodyInteriér pivovarské hospodyInteriér pivovarské hospody

Recepce a návštěvnický obchodInteriér recepce a obchoduInteriér recepce a obchodu

Realizační tým: Autor - Barbara Bencová, spoluautoři: Jakub Klíma a Lenka Hradecká, spoluautor obchodu: Petra Barotková. Projektové řízení: Martin Machů a Jakub Klíma.

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.

Dále by vás mohlo zajímat

Redesign fungující restaurace: Itálie v interiéru i na talíři

V této kavárně se prostě budete cítit příjemně

Domácí korejská kuchyně v moderním bistru

Kavárna z říše divů