Glamour kavárna s asijskými dezerty

Některé z projektů, na kterých v Hezkey pracujeme, nás nadchnou svou jedinečností. Jedním z nich je nově otevřená pražská kavárna Cafioca s neotřelým designem, který se ve stávajícím kavárenském světě skutečně vyjímá.

Návrh a realizace interiéru kavárny

Příběh spolupráce

  • Klientka nás oslovila s krásnou vizí. Vrátila se ze studií v Londýně a v Praze jí scházela příjemná, originální kavárna pro setkávání s přáteli, která by zároveň nabízela v jiných evropských metropolích tolik populární asijské zákusky. Ty doposud v Česku chyběly. Tak se rozhodla pro vlastní kavárnu, která se od ostatních bude odlišovat nejen svou nabídkou, ale i designem. 
  • Když nám pak poprvé dala klientka ochutnat dortíky, které chce svým zákazníkům nabízet, byli jsme nadšení. A hned nám bylo jasné, že současná vlna skandinávského a industriálního stylu, která vládne kavárnám po celém Česku, se k takovému zajímavému podniku s netradiční nabídkou nehodí.

Unikátní koncept

  • Naše designérka Bára a architekt Vítek, kteří měli návrh i realizaci interiéru kavárny na starosti a skvěle se vzájemně doplňovali, se s klientkou shodli, že Cafioca nebude další minimalistickou kavárnou s betonovou stěrkou, dřevěným barem a černými světly. Naopak! Chtěli jsme živé, teplé barvy a luxusní materiály. Největší inspirací nám byly interiéry designérky Kelly Wearstler, která razí myšlenku maximalismu a ve svých interiérech kombinuje lesk glamour stylu spolu s perfektním využitím potenciálu samotného prostoru. Stěžejními prvky interiéru kavárny jsou tak mramor, mosaz, dřevo a pohodlná křesla a lavice potažené sametem v teplých barvách.

Rozsah a specifika projektu

  • Dvoupatrový prostor v Revoluční ulici v centru Prahy, který si klientka našla, sloužil v minulosti jako rychlé občerstvení - ve velkém se zde fritovalo, což se na prostoru výrazně podepsalo. Patra navíc spojovalo zanedbané schodiště.
  • Vytvořili jsme unikátní koncept celého prostoru, který skvěle vystihl majitelčinu představu o v dnešním kavárenském světě opravdu jedinečném interiéru. Zároveň jsme klientce pomohli i s dokumentací pro příslušné úřady a dohlíželi jsme nad celou realizací.

Zajímavosti

  • Prostor je navržen v této době neobvyklém glamour stylu v kombinaci s praktickými vychytávkami, které hosty určitě potěší. Většina vybavení je zhotovená na míru a nikde jinde je tak nenajdete.

Návrh a realizace interiéru kavárnyNávrh a realizace interiéru kavárnyNávrh a realizace interiéru kavárnyNávrh a realizace interiéru kavárnyNávrh a realizace interiéru kavárnyNávrh a realizace interiéru kavárnyNávrh a realizace interiéru kavárnyNávrh a realizace interiéru kavárnyNávrh a realizace interiéru kavárnyNávrh a realizace interiéru kavárnyNávrh a realizace interiéru kavárnyNávrh a realizace interiéru kavárny

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.

Dále by vás mohlo zajímat

Redesign fungující restaurace: Itálie v interiéru i na talíři

V této kavárně se prostě budete cítit příjemně

Domácí korejská kuchyně v moderním bistru

Čtyři patra pivního potěšení – interiéry návštěvnického centra