Interiér na jednu noc: ledová ložnice v O2 Aréně

Airbnb za námi přišlo s bláznivým nápadem – v rámci soutěže na získání více Airbnb hostitelů chtěli přetvořit skybox v O2 aréně u příležitosti hokejového zápasu ČR-Kanada na ledovou ložnici.

Příběh klienta

  • Interiér musel zaujmout soutěžící, být plně funkční, po akci rychle demontovatelný. A vše musíme udělat do měsíce – včetně fotek a dvou videí. Znělo to bláznivě a nereálně a proto se nám ta výzva tak líbila :)

Takto jsme skybox přebírali:Ledova loznice v O2 arene - pred instalaci

Rozsah a specifika projektu

  • Navrhli jsme interiér, který schválila americká centrála Airbnb a hned jsme ho zrealizovali – s našimi truhláři jsme to vzali jako výzvu a ohromně nás to všechny bavilo.
  • Vše jsme nafotili a udělali jsme 2 videa – jedno jako nalákání na soutěž a druhé jako příběh páru, který přespání vyhrál.

Zajímavosti

  • Tento projekt byl jedna velká zajímavost a unikát :)
  • Na výsledek se přijeli podívat i zástupci ze zahraničních Airbnb a byli nadšení – ledová ložnice se tak zařadila do knihovny netradičních míst k přespání, které světový startup nabízí – třeba jako ložnici v akváriu se žraloky.
  • Svítící ledová plocha, respektive čelo postele tak zaujalo, že jsme ho pak nainstalovali šéfovi O2 TV do kanceláří a také chundelatý gauč jsme umisťovali na dalších akcích Airbnb.

Zadání pro Hezkey bylo vytvořit unikátní zážitek pro výherce soutěže o přespání v O2 areně u příležitosti hokejového zápasu ČR a Kanady.

Tým Hezkey předčil naše očekávání a vytvořil interiér, který perfektně zapůsobil na fanoušky hokeje, ale uchvátil i další svou atmosférou ledového království v kombinaci s útulností a světelností prostoru. Výherci byli prostorem nadšení a celý Skybox pak při samotném zápasu svítil na celou arénu. Myslím, že spousta účastníků zápasu v tu dobu zatoužilo posadit se spolu s výherci na pohodlnou sedačku s kožešinovým přehozem.

 Hezkey nás uchvátilo svou kreativitou, praktičností řešení interiéru a rychlostí - vše zvládli i s výrobou do měsíce. Zároveň nám nabídli kompletní servis - od návrhu až po výrobu na míru, nafocení a natočení dvou skvělých videí.

Pokud hledáte partnera, který posune váš interiér dál a zároveň bude respektovat váš rozpočet a požadavky, určitě se na Hezkey obraťte.    

-- Václav Gráf, manažer Airbnb zodpovědný za ČR 

Co na ledovou ložnici řekli výherci soutěže, kteří tam mohli jako jediní přespat? 

Jak vypadal výsledek

A co na skybox řekl Janek Rubeš ze Streamu?

Pokud vás zajímá jak realizace probíhala, podívejte se na fotky z průběhu. 

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.

Dále by vás mohlo zajímat

V bance jako doma: Nový koncept pobočky UniCredit Bank v Bratislavě

Bankovní pobočka, která studenty vtáhne do hry

obsahuje video

Nová Modrá: Banka, kde se cítíte dobře

Stylový interiér pánského krejčovství pro opravdové gentlemany