Redesign fungující restaurace: Itálie v interiéru i na talíři

Restaurace Gambero Rosso nabízí italskou kuchyni v srdci Prahy již několik let. Majitel ale po nějakém čase začal cítit, že interiér nesouzní s autentickou atmosféru domácí italské restaurace, která je mu blízká. To pro nás bylo ideální zadání. Vítejte a buďte tady jako doma!

Jak jsme interiér proměnili

  • Výzvou pro nás byl krátký čas realizace po kterou mohla být restaurace uzavřená a omezený realizační rozpočet. Využili jsme proto co největší maximum stávajících prvků a prováděli jsme minimální stavební úpravy. Přes to vše jsme interiér změnili téměř k nepoznání.
  • Při vstupu do restaurace vás upoutá originální bar, na který náš měditepec vyrobil měděný kryt se světelným logem. Levá strana je nyní obložena trendy obkladem v tmavé zelené barvě. Napravo vás zaujme systém důmyslných kovových polic kombinovaných se sklem.
  • Přirozenou dekorací italské restaurace jsou láhve vína, černobílé fotky, velká zrcadla ozvláštněná repasovanými starými rámy.

Zajímavosti a fotky

  • Velmi důležitá pro pocit z prostoru je hra světel - přirozené i umělé světlo jsme podpořili zrcadly a celý prostor tak působí větší než ve skutečnosti je. 

Interiér italské restaurace

Na stěně u vstupu jsme vytvořili policový systém, kteří zrealizovali naši šikovní kovotepci a truhlář.Interiér restaurace v centru Prahy

Interiér restaurace a police na míru

Restaurace nabízí spoustu zákoutí a atmosfér sezení - je na návštěvníkovi, kde se bude cítit nejlépe.Sezení v interiéru italské restaurace

Doladili jsme i formu prostírání, aby byla atmosféra Itálie v centru Prahy ještě autentičtější.Interiér italské restaurace

Po schodech dolů se jde do salonku a na toalety.Interiér italské restaurace

Salonek, který se může uzavřít pro soukromé oslavy.Interiér salonku restaurace

A jedna fotka restaurace, než jsme si ji vzali do parády...

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.

Dále by vás mohlo zajímat

V této kavárně se prostě budete cítit příjemně

Domácí korejská kuchyně v moderním bistru

Čtyři patra pivního potěšení – interiéry návštěvnického centra

Kavárna z říše divů