Středomořské bistro s autentickou kuchyní a atmosférou

V historickém činžáku na Vinohradech jsme vytvořili interiér, který kombinuje industriální prvky se středomořskou atmosférou a dává vyniknout barevnosti servírovaných jídel.

Interiér středomořského bistra

Příběh spolupráce

Izraelští společníci provozují v Praze už několik bister s poctivou kuchyní – připravují si svůj humus a maso s kořením na šavarmu a pečou vlastní chleba. Nová provozovna The Hummus Baru je jejich novou vlajkovou lodí konceptu, který má ambici dalšího růstu.

Prostor jsme přebírali v původním stavu a proběhla kompletní rekonstrukce – vytvořili jsme novou dispozici se sociálními zařízeními, dominantním barem nebo novými povrchy na podlahách a stěnách.Interiér středomořského bistra

Hezkey řešení

  • Na cihlu! Jak vytvořit zajímavý prostor pro středomořské bistro v historické budově? Vytvořili jsme si nový kontext pro prezentaci barevných jídel - odkryli jsme omítku a částečně ji vrátili jen na vybraná místa a vytvořili tak zajímavé prvky na betonovém stropě a cihlových stěnách.
  • Příjemnou atmosféru vytváří osvětlení a podsvícené prvky v prostoru a příjemná kombinace barev – zemité tóny a výrazné barvy jako petrolejová.
  • Zákazníci si můžou vybrat mezi klasickým a vyvýšeným sezením. U vstupu jsme umístili objednací kiosek.

Interiér středomořského bistra v PrazeInteriér středomořského bistra v PrazeInteriér středomořského bistra v PrazeInteriér středomořského bistra v PrazeInteriér středomořského bistra v PrazeInteriér středomořského bistra v Praze

Spolumajitel bistra Igal před svým novým podnikemInteriér středomořského bistra v Praze

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.

Dále by vás mohlo zajímat

Bistro, komunitní prostor a hlídání dětí v jednom interiéru? Jde to!

Redesign fungující restaurace: Itálie v interiéru i na talíři

V této kavárně se prostě budete cítit příjemně

Domácí korejská kuchyně v moderním bistru