Nový koncept: Banka, kde je vám dobře

Změna konceptu a redesign více než 180 poboček v ČR

PŘÍBĚH KLIENTA

  • Modrá pyramida chtěla modernizovat své zastaralé pobočky, ve kterých to vypadalo jako na poště - nebylo tu příjemně ani klientům, ani zaměstnancům. Interiérům dominovala tmavě modrá barva a velké stoly, které od sebe poradce a klienty oddělovaly. 
  • Původně nás MP oslovila kvůli redesignu Hypocentra v Jindřišské, ale celý koncept se tak zalíbil, že se jsme se společně pustili i do proměny celé pobočkové sítě po celé republice.  

ROZSAH A SPECIFIKA PROJEKTU

  • Vytvořili jsme moderní a pro klienty i zaměstnance příjemný koncept interiérů včetně funkčního konceptu, díky kterému je nyní možné zařídit každou z poboček v jednotném stylu, s odpovídajícími vizuálními prvky i moderním nábytkem.
  • Součástí projektu bylo také vytvoření nového vizuálního stylu pro interiéry i exteriéry poboček Modré pyramidy, jehož základem je motiv pyramidek a barevná paleta zahrnující různé odstíny firemní modré, ale i doplňkové barvy, díky kterým nepůsobí interiéry nudně.
  • Za 2 a půl roku naší spolupráce se zrealizovalo už více než 10 poboček včetně 2 centrál a na každý další rok se plánuje realizace dalších minimálně 10 poboček Modré pyramidy. 
  • Díky spokojenosti se spoluprací na obou stranách se mezi námi a Modrou pyramidou vyvinulo cenné partnerství, díky kterému poradci MP naše služby rádi doporučují svým klientům k úvěrům. 

ZAJÍMAVOSTI

  • Už po realizaci centrály v Bělehradské ulici v Praze, která byla první, jsme začali proměňovat i další prostory, které původně nebyly v plánu - např. recepci na centrále, kancelář ředitele nebo zasedací místnosti. 
  • V novém prostředí jsou poradci Modré pyramidy velice spokojení a pracuje se jim tu lépe, mnohem příjemněji se tu cítí také klienti, kteří si už nepřipadají na pobočkách tak odstrčeně. 
  • Projekt se dostal až do finále designérské soutěže Zasedačka roku 2017! 

 „Představa poradce, který pouze sjednává finanční produkty, u nás už dávno neplatí, a proto bouráme tradiční přepážky. V Modré pyramidě dnes poskytujeme odborné poradenství v komplexní škále potřeb klientů a tomu musí odpovídat moderní a přívětivá podoba našich poboček. Abychom se zde s klienty mohli bavit o jejich představách o bydlení a snech o budoucnosti a aby se tu cítili dobře,“

říká David Formánek, předseda představenstva a generální ředitel Modré pyramidy

FOTOGRAFIE Z REALIZACÍ

Klientské centrum Hypocentra MP

Proměnou prošlo také Hypocentrum Modré pyramidy sídlící v prvním patře historické budovy v Jindřišské ulici v Praze. I tady jsou interiéry nyní prosvětlené a poradci tu mohou i díky chytře rozmístěnému nábytku komunikovat s klienty uvolněně.

> > > Více o redesignu budovy na Jindřišské ulici si můžete přečíst zde.

Centrála Modré pyramidy v Bělehradské ulici

Vlajkovou lodí nových poradenských center byla samozřejmě její centrála v Bělehradské ulici. Dříve působila i přes prosklené stěny tmavě a stísněně, navíc tu byly vyvolávací systémy jako na poště. Nyní je interiér vzdušný a klienti i poradci se tu cítí opravdu příjemně.interiér kanceláří - poradenská centra Modrá pyramidainteriér kanceláří - poradenská centra Modrá pyramida
interiér kanceláří - poradenská centra Modrá pyramidamodra pyramida bělehradská interiér

Poradenská centra

Zrealizovaných je už více než 10 poradenských center Modré pyramidy a postupně se v přehledné a přátelské prostory, které vyzývají k návštěvě, promění všechny pobočky po celé republice.interiér kanceláře - poradenská centra Modrá pyramida

Navrhneme interiéry kanceláří i pro vás

Nechte si i vy vytvořit interiér kanceláří, kde budou vaši zaměstnanci výkonnější a spokojenější a který skutečně vyjádří hodnoty vaší značky. Tady si můžete přečíst (a prohlédnout), co všechno pro vás můžeme udělat. Ozvěte se nám a budeme v tom s vámi po celou dobu. Vytvoříme návrh, který splní vaše představy, a dohlédneme na kvalitní realizaci i dodržení rozpočtu a termínů. Náš tým architektů, designérů, grafiků a odborníků na komunikaci je tu pro vás.

>>> POSLAT POPTÁVKU