Na prvním dojmu záleží: Recepce, která vítá a reprezentuje

V pražské centrále Modré pyramidy se na recepci trochu zastavil čas – recepční byla utopená za vysokým pultem a obklopená džunglí rostlin. Bylo na čase sladit filozofii firmy, která vytváří lidem nové domovy, s fyzickou podobou vstupu do jejich centrály.

Interiér recepce a vstupního prostoru

Příběh klienta

  • Pro Modrou pyramidu jsme vytvořili nový koncept klientských center a již víc než tři desítky z nich jsme po celé republice zrealizovali. Nyní nastal čas zmodernizovat i hlavní vstupní prostor banky v duchu celého konceptu.

Rozsah a specifika projektu

  • Recepci i celý vstupní prostor jsme proměnili v otevřený interiér, kde recepční s návštěvou hned naváže oční kontakt, nabídne jí příjemné posezení, zatímco čeká na svého bankovního poradce.
  • Interiéru vévodí recepce z umělého kamene, která je oživená živými rostlinami.
  • V prostoru jsme uplatnili interiérové a grafické prvky z našeho konceptu poboček Modré pyramidy – barevný akustický obklad ve vizuálu pyramidek, které se opakují i v polepech výloh. Recepci jsme vybavili novým nábytkem a navrhli nový podhled, světla a podlahu.

Zajímavosti

  • Paní recepční se změny bála, ale díky tomu, že jsme velmi dbali právě i na komfort práce recepčních, jsou nakonec spokojení nejen návštěvníci, ale i pracovníci recepce :)

Interiér recepce a vstupního prostoru - moderní interiérInteriér recepce a vstupního prostoruInteriér recepce s interiérovou grafikouInteriér recepce a vstupního prostoruInteriér recepceInteriér recepce a vstupního prostoru

A jak vypadala recepce před proměnou?

Autor fotografií: Modrá pyramida stavební spořitelna

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Dále by vás mohlo zajímat

Kanceláře s relax zónou a zasedací místností

obsahuje video

Chytře rozdělený open space, kde pulsuje spolupráce (a recepce)

Odpočinková zóna s bistrem pro zaměstnance