Kanceláře, které lákají nové talenty

Rychle rostoucí startup Deepnote, který slaví úspěch mezi uživateli i investory, potřeboval přestěhovat své pražské kanceláře. Vybrali si podkrovní prostor s dvěma terasami a úchvatnými výhledy na Prahu. My jsme z něho udělali flexibilní interiér, připravený pro měnící se potřeby firmy, který láká návštěvníky i nové talenty.

Interiér kanceláří startupu

Insight

V prostředí startupů je důraz na rychlost, efektivitu a flexibilitu. A přesně takové byly požadavky klienta Deepnote, když se stěhovali do nádherných prostor v posledním patře secesního domu u Václavského náměstí. Vytvořili jsme prostor, který poskytuje soustředění na práci a zároveň dostatek míst na volání i schůzky. Taky je dostatečně startupově hravý (Světelné logo u vstupu? No jasně!). Velkorysou terasu jsme propojili s kuchyňkou a relaxačním a potkávacím prostorem a vytvořili tak místo pro pořádání interních setkání a akcí, kde firma láká nové talenty a partnery.


"Práce v startupovém prostředí je prostě jízda - stále se měnící prostředí a požadavky. Proto je velmi důležité najít toho správného dodavatele, který v tom pojede s námi. A to přesně Hezkey je."

-- Magdalena Pogranová, zodpovědná za stěhování do nových kanceláří Deepnote


Interiér kanceláří - svítící logo u vstupu.

Hezkey řešení

  • Kanceláře jsme rozdělili na dvě zóny – v otevřeném prostoru u vstupu jsme vytvořili hlavní pracovní prostor na který navazují uzavřené zasedací místnosti, vyvýšené patro propojené na menší terasu určené pro práci i relaxaci a v průchodové chodbě jsou umístěné čtyři volací budky. Do zadního prostoru jsme pak umístili velkorysou relaxační místnost s kuchyňkou a jídelním a komunitním stolem a napojili ji na velkou terasu, kde je sezení i vybavení na grilování.    
  • Funkčním a zároveň zajímavým prvkem jsou uzavíratelné skříňky.

Museli jsme se do tří měsíců přestěhovat do nové nezařízené kanceláře, která měla být od začátku funkční a využít většinu stávajícího nábytku. Zároveň jsme potřebovali vytvořit moderní a flexibilní pracovní prostředí připravené pro rapidní růst počtu lidí a zároveň zachovat domáckou atmosféru.

-- Magdalena Pogranová, zodpovědná za stěhování do nových kanceláří Deepnote


Architekt interiéru kanceláří.


S klienty jsme se na konceptu interiéru rychle shodli. Barevnost a tvarosloví vycházely ze secesního prostředí a vybavení prostoru – dominuje mu nádherné schodiště a postranní točité schodiště a v interiéru se objevuje zelená a dotváří ho třeba dřevěné parkety. Barevnou paletu jsme doplnili červenou, modrou a šedou. Celému prostoru pak dávají živost a klid spousty kytek.

-- architektka Eva


Interiér kanceláří startupu v Praze.

Postaveno Hezkey

  • Ve fázi realizace jsme měli pod dohledem stavební úpravy a objednávání a instalaci nábytku a vybavení.
  • Z ohledem na rychlé stěhování jsme realizovali nejdřív pracovní zónu a kuchyňku a pak jsme dořešili zbylé prostory.

"Tým Hezkey rychle a ochotně naskočil a pomohl nám s designem i realizací kanceláře a vytvořili u nás tu správnou “naši” atmosféru a zároveň prostředí schopné reagovat na všechny přicházející výzvy. Můžu jen doporučit.“

-- Magdalena Pogranová, zodpovědná za stěhování do nových kanceláří Deepnote


Interiér kuchyně a relaxační zóny v kancelářích.Interiér terasy v kancelářích.Interiér kanceláří startupu v Praze.Interiér mezzaninu a patra v kancelářích.Interiér kancelář s nástěnkou.Interiér kanceláří s lockery.Interiér kanceláří v Praze.Detail interiéru kanceláří.Interiér kanceláří s výhledem na pražský hrad.

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.

Dále by vás mohlo zajímat

Funkční a dynamické kanceláře z podkrovního bytu

obsahuje video

Relaxační a potkávací zóna uprostřed výrobní haly

Nahlédněte do nových kanceláří Heureky v Praze a Liberci

obsahuje video

Restart kanceláří: Heureka přechází na smart office