Relaxační a potkávací zóna uprostřed výrobní haly

Proč byste se ve výrobní hale nemohli cítit jako v oáze klidu a zeleně? Vytvořili jsme celkovou architekturu i interiér objektu sloužícího k odpočinku a setkávání zaměstnanců.

Výrobce serverů Wistron nás oslovil s opravdu unikátním projektem: Relaxační a potkávací zóna uprostřed výrobní haly. Pavel Mrázek, zakladatel Hezkey, byl z projektu okamžitě nadšený: "Vytvářet kvalitní pracovní prostředí je pro nás základ. Dřevěný pavilon uprostřed výrobní haly jsme ale ještě netvořili a projekt nás opravdu bavil."

Zadání

  • Vytvořit flexibilní místo pro neformální eventy až pro 30 zaměstnanců, odhlučněnou zasedačku pro 12 osob a polootevřenou relaxační a potkávací zónu s barem.
  • Dodat do prostorů život – vodu a zeleň. Inspirace? Dřevěný pavilon, jaký byste hledali spíš na Bali. 

Pro Wistron, a jejich firemní kulturu, bylo ale nejdůležitější vytvořit přívětivou atmosféru. To plní „Amazonie“ dokonale, a ve firmě se setkala s opravdovým nadšením:


Relaxační zóna uprostřed výroby automaticky umožňuje, že se v něm setkává management, inženýři i zaměstnanci výroby. Je to místo pro rychlý meeting mešího týmu u kulatého stolu nebo  breefing zaměstnanců výroby ve větší potkávací zóně.
Je to smart pracovní prostor, který jasně komunikuje otevřenost a transparentnost firmy. 

-Eric Lin, General Manager, Wistron


„Amazonie“ je místo pro spolupráci, rychlý meeting nebo školení, ale také nabízí spoustu možností k odpočinku. Třeba v křesílku na terase s vyhlídkou na halu. 

Řešení prvního patra, nad kterým se nachází vyhlídková terasaInteriér potkávací zóny v továrně

Během školení nebo schůzek flexibilně navržené sezení jednoduše zdvojnásobí počet míst. Dřevěné boxy v sobě totiž ukrývají menší polstrované sedáky.

Hlavní meetingová místnost slouží ke schůzkám s klienty nebo partnery, kteří tak mají jedinečnou možnost si domluvit jednání přímo v srdci firmy, tedy její výrobě.

Houpačka rozhodně není v Amazonii náhodně. Houpání poskytuje mozku vestibulární stimulaci, která redukuje stres a pomáhá zlepšovat náladu.

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.

Dále by vás mohlo zajímat

Nahlédněte do nových kanceláří Heureky v Praze a Liberci

obsahuje video

Restart kanceláří: Heureka přechází na smart office

Flexibilní kanceláře nachystané pro budoucí výzvy

Na prvním dojmu záleží: Recepce, která vítá a reprezentuje