Chytře rozdělený open space, kde pulsuje spolupráce (a recepce)

Rostoucí IT firma potřebovala zařídit kanceláře pro pohodové soužití různorodých profesí. Navrhli jsme prostor účelně rozdělit, aby poskytoval všem od ajťáků až po projekťáky místo pro soustředění, spolupráci, rozhovor i relax.

/

Rozsah a specifika projektu

  • Vytvořili jsme plán celého prostoru tak, aby měli zaměstnanci své pracovní zázemí i možnost vybrat si z různých míst pro práci. Na baru v kuchyňce si mohou popovídat, relaxovat v odpočinkových zónách či herním prostoru a brainstormovat v prosklených zasedačkách. V samotném open space, vybaveném kvalitními kancelářskými stoly a židlemi, tak zůstává klid na práci.

Interiér kanceláří IT firmy - zóny v interiéru

Zajímavosti

  • Firemní heslo "Naše srdce bijí pro skvělé projekty" se propsalo do interiéru v podobě provazových linek, které imitují záznam srdečního tepu. Pocitově rozdělují jednotlivé zóny open space, ale zároveň nebrání zaměstnancům ve výhledu a komunikaci. 
  • Dominantou je design recepce s pulzujícím světlem, které připomíná EKG. Firemní identita se tak propisuje přímo do návrhu kanceláří. 

/

Celým interiérem se vine červená klikatá linka. Výbíhá z recepce přes dělící výplety, polepy stěn a skleněné příčky a tvoří jednotící prvek v návrhu interiéru./

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Dále by vás mohlo zajímat

Zelená oáza v ruchu technologií

Nahlédněte do nových kanceláří Heureky v Praze a Liberci

obsahuje video

Restart kanceláří: Heureka přechází na smart office

Flexibilní kanceláře nachystané pro budoucí výzvy