Kanceláře, které potěší zaměstnance i klienty

Jak zařídit kanceláře, které k vám na první pohled promluví hodnotami značky? Luxusní a přitom moderní interiér developerské společnosti těší zaměstnance a láká klienty k investici.

Návrh interiéru kancelárií

Příběh klienta

  • Kovářova kobyla často chodí bosa. Tak tomu bylo i v případě našeho klienta, který se věnuje developerské činnosti. Samotná prestižní lokalita v srdci Prahy už nedělala dostatečný dojem a chtělo to kanceláře, které budou firmu důstojně reprezentovat.

Rozsah a specifika projektu

  • Do malé plochy musela designérka vměstnat místo pro nerušenou práci projektantů a zároveň velkorysé prostory pro klienty.
  • Klientská část je chytře rozdělena nábytkem na míru a zelení. Tím si prostor ponechal svou otevřenost.
  • Různorodý nábytek v přírodních odstínech interiér oživuje a nepůsobí rušivě. Klienti si mohou vybrat, jestli se jim lépe sedí v křesílku u konferenčního stolku, nebo v odděleném boxu s velkým stolem.

Zajímavosti

  • Přírodní prvky jsou trendem v kancelářských interiérech. Odbourávají stres, vytváří příjemnou atmosféru, ve které se lépe soustředí a mají vliv na pracovní výkon zaměstnanců.
  • Velmi důležitá je správná akustika. Protože zde není dost prostoru na samostatné jednací místnosti, navrhli jsme místa pro rozhovory s vysokými polstrovanými lavicemi, které dokáží odstínit hluk.Návrh interiéru kanceláriíNávrh interiéru kanceláriíNávrh interiéru kanceláriíNávrh interiéru kanceláriíNávrh interiéru kancelárií

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Dále by vás mohlo zajímat

Zelená oáza v ruchu technologií

Nahlédněte do nových kanceláří Heureky v Praze a Liberci

obsahuje video

Restart kanceláří: Heureka přechází na smart office

Flexibilní kanceláře nachystané pro budoucí výzvy