Kanceláře, které potěší zaměstnance i klienty

Jak zařídit kanceláře, které k vám na první pohled promluví hodnotami značky? Luxusní a přitom moderní interiér developerské společnosti těší zaměstnance a láká klienty k investici.

Návrh interiéru kancelárií

Příběh klienta

  • Kovářova kobyla často chodí bosa. Tak tomu bylo i v případě našeho klienta, který se věnuje developerské činnosti. Samotná prestižní lokalita v srdci Prahy už nedělala dostatečný dojem a chtělo to kanceláře, které budou firmu důstojně reprezentovat.

Rozsah a specifika projektu

  • Do malé plochy musela designérka vměstnat místo pro nerušenou práci projektantů a zároveň velkorysé prostory pro klienty.
  • Klientská část je chytře rozdělena nábytkem na míru a zelení. Tím si prostor ponechal svou otevřenost.
  • Různorodý nábytek v přírodních odstínech interiér oživuje a nepůsobí rušivě. Klienti si mohou vybrat, jestli se jim lépe sedí v křesílku u konferenčního stolku, nebo v odděleném boxu s velkým stolem.

Zajímavosti

  • Přírodní prvky jsou trendem v kancelářských interiérech. Odbourávají stres, vytváří příjemnou atmosféru, ve které se lépe soustředí a mají vliv na pracovní výkon zaměstnanců.
  • Velmi důležitá je správná akustika. Protože zde není dost prostoru na samostatné jednací místnosti, navrhli jsme místa pro rozhovory s vysokými polstrovanými lavicemi, které dokáží odstínit hluk.Návrh interiéru kanceláriíNávrh interiéru kanceláriíNávrh interiéru kanceláriíNávrh interiéru kanceláriíNávrh interiéru kancelárií

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Dále by vás mohlo zajímat

Flexibilní kanceláře nachystané pro budoucí výzvy

Na prvním dojmu záleží: Recepce, která vítá a reprezentuje

Ani open space, ani uzavřené kanceláře, prostě Avocode

obsahuje video

Přeměna open space na kanceláře, kde se příjemně pracuje