Návrhy a realizace interiérů kanceláří, kde jsou zaměstnanci spokojenější a výkonnější

Záleží vám na tom, aby se vaši zaměstnanci cítili v práci dobře? Chcete nalákat nové zaměstnance na zajímavé pracovní prostředí? Nebo do vašeho firemního interiéru zvete klienty a chcete na ně zapůsobit? Vytvoříme vám design kanceláří, do kterých se budete těšit chodit.

Co všechno pro vás můžeme udělat?

  • Postaráme se za vás o technické a právní předpisy tak, aby byly dodrženy veškeré bezpečnostní normy a další požadavky na společné pracovní prostory.
  • Dohlédneme na realizaci vašeho nového interiéru. Vybereme vybavení kanceláří a ten nejvhodnější kancelářský nábytek. Rádi doporučíme naše ověřené dodavatele, nebo budeme pracovat s vašimi. Dohlédneme na dodržování termínů i rozpočtu.  

Kdy se vyplatí s námi spolupracovat?

  • Chcete vyřešit celkový koncept kanceláří a vytvořit příjemné pracovní prostředí pro vaše zaměstnance a obchodní partnery. Chcete kvalitní design i záruku, že se budou stíhat termíny a dodrží rozpočet.
  • Chcete vymyslet nejefektivnější rozmístění a vyřešení pracovních míst a vytvořit originální i funkční společné a reprezentativní prostory - třeba recepci, zasedací místnosti, relax zóny, kuchyňku. 
  • Nechcete jen obyčejné kanceláře, ale chcete promyšlené pracovní prostředí, ve kterém bude radost pracovat a jednat.

Kde už je to hezkey?

Klientská centra Modré pyramidy a Hypocentra MP

Už třetím rokem měníme interiéry klientských center Modré pyramidy tak, aby tu vládla pohodová atmosféra a klienti se zde cítili jako doma. A díky promyšlenému konceptu a našemu týmu profíků to jde skvěle od ruky.

S konceptem klienťáků jsme se dostali i do finále Zasedačky roku za 2017.

„Dát do souladu poslání Modré pyramidy "pomáháme lidem vytvářet nové domovy" a design poradenských center, být profesionálem v oboru finančního poradenství  a přitom umožnit lidem cítit se u nás jako v obýváku nebo jako v příjemné kavárně, se nám zpočátku zdálo jako neřešitelný úkol. Hezkey dokázalo v minimálním čase s maximálním nasazením a rozumným realizačním rozpočtem připravit zajímavý koncept. Díky, ze jste předčili naše očekávání!“

Sandra Fridrichová, zodpovědná za nový koncept klientských center Modré pyramidy

Rekonstrukce Hypocentra a kanceláří Bidli na Jindřišské

Nádherný historický dům v centru Prahy s původní mozaikou a mramorovými obklady v kombinaci s moderním klientským centrem? Jde to! Posuďte sami:Interiér kanceláří v PrazeInteriér zasedací místnostiInteriér zasedací místnosti

Rekonstrukce centrály Modré pyramidy na BělehradskéInteriér poradenského centra

Pro Modrou pyramidu jsme vytvořili zcela novou exteriérovou i interiérovou grafiku

Docíli jsme toho, aby interiér i exteriér mluvili jednou řečí. 

Kanceláře pro SiteOne

Relaxační zóna pro zaměstnance a klienty Bidli

Konferenční místnost Hypocentra Modré pyramidy

Kanceláře v Praze

Proč spolupracovat s námi?  

  • Návrh interiéru kanceláří řešíme nejen z hlediska kvalitní architektury, designu a nadčasového konceptu, který obstojí v každodenním provozu a bude těšit vaše zaměstnance, ale také v kontextu značky, byznysu a chování zákazníků.

  • Interiérem to nemusí končit. Vedle architektů a designérů máme zázemí marketingových odborníků či grafických designérů. Můžeme vám vytvořit celkovou vizuální identitu značky a všechny potřebné komunikační materiály (grafika v interiéru, polepy, web...).

  • Máme dynamický tým, který má velkou zkušenost s realizací interiérů, a zároveň spoustu ověřených dodavatelů a řemeslníků.

  • Zakládáme si na partnerství s klientem a budeme dbát na to, abychom si opravdu porozuměli a dobře se nám spolupracovalo.

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Dále by vás mohlo zajímat

Kanceláře s relax zónou a zasedací místností

obsahuje video

Chytře rozdělený open space, kde pulsuje spolupráce (a recepce)

Odpočinková zóna s bistrem pro zaměstnance

obsahuje video

Moderní kanceláře v historické budově