Starý žižkovský byt jako lákavé místo pro hosty z celého světa

Manželé v důchodovém věku koupili v Praze na Žižkově byt 2+kk ve starém činžáku jako investici pro syna, který dlouhodobě žije mimo ČR. Prozatím se rozhodli byt zrekonstruovat a nabídnout ke krátkodobým pronájmům přes Airbnb.

Interiér bytu na pronájem

Rozsah a specifika projektu

  • Byt majitelé převzali v udržovaném stavu, ale rekonstrukce tu i přesto byla více než nutná. Kompletní rekonstrukci podstoupila koupelna, navíc bylo potřeba také vyměnit kotel a zcela překopat elektroinstalaci.
  • Architektka Zuzana také navrhla přesunout kuchyňský kout z předsíně, kde byla původně, do obytné místnosti. Vznikl tak moderní obývací pokoj s kuchyňským koutem, který odpovídá současným trendům a požadavkům na moderní bydlení.
  • Aby byl interiér skutečně originální a pro hosty z celého světa, kteří hledají hezké ubytování v Praze, dostatečně zajímavé, navrhla sem architektka několik zajímavých kousků na míru - např. jídelní stůl, který šetří místo v kuchyňském koutu, nebo čelo postele v ložnici, které zároveň slouží jako pracovní stůl.
  • Celý byt je navržen ve světlých barvách, které doplňují kontrastní černé prvky, např. designová svítidla, a zelené rostliny, které zútulní každý prostor.

Zajímavosti

  • Protože je hlavní obytná místnost poměrně malá, musela architektka dávat pozor, aby zůstal prostor vzdušný. Do kuchyně proto místo horních skříněk zvolila otevřené police, které opticky prostor nijak nezahlcují a přesto poskytují dost místa pro uložení potřebného nádobí.

Interiré obývacího pokoje na pronájemInteriér bytu na pronájemInteriér bytu na pronájemInteriér bytu na pronájemInteriér bytu na pronájemInteriér bytu na pronájem

Také byste chtěli restartovat interiérový design?

Poptat návrh

Nebo nám zavolejte na +420 724 309 821 nebo napište na info@hezkey.cz.

Dále by vás mohlo zajímat

Lákavý apartmán z nového podkrovního bytu

Žádaný apartmán ze starého bytu po babičce

Útulná garsonka, do které se vešel i krb

obsahuje video

Žlutý apartmán, ze kterého hosté nechtějí odjíždět domů